Виховна робота

Навчально-методична робота

Соціально-психологічна служба

Навчально-виробнича діяльність

Вернісаж педагогічної творчості

Педагогічне порфоліо
Методична скринька викладача
Методична скринька майстра виробничого навчання
Методична скринька педагогічного працівника (вихователя, психолога, соціального педагога)

Відкритість та прозорість

Привітання директора

Доброго дня!
Ми радо вас вітаємо на сайті нашого Центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів №1 міста Кривого Рогу Дніпропетровської області. 
Наш учбовий заклад майже ровесник професійно-технічної освіти України. Протягом багатьох десятирічь ми плідно працюємо над створенням робітничої еліти Кривбасу. За цей період викладачі та майстри виробничого навчання підготували десятки тисяч висококваліфікованих спеціалістів для промисловості, будівництва, мистецтва та сфери послуг. 
Підтримуючи тісні зв’язки з різноманітними підприємствами, гарантуємо стовідсотково працевлаштування випускників. Учбовий заклад має широку базу практики, що гарантує високий рівень сформованості учбових знань та навичок. 
Кваліфікований педагогічний персонал, що володіє сучасними та авторськими методиками, гарантує індивідуальний підхід до кожного учня та надає змогу розширити власні горизонти зростання. В розпорядженні – затишний гуртожиток, спортивна зала, спортивний майданчик та стадіон, різноманітні гуртки та секції, які спрямовані на всебічний розвиток учнів.
Кожного із викладачів Центру цікавлять, в першу чергу, глибокі знання, що можуть стати основою успішного старту на професійній ниві, а також перспективи подальшого розвитку кожного учня. 
Наш учбовий заклад – родина, яка готова вас прийняти в своє дружнє коло.

З найкращими побажаннями,

В. А. Іслам, директор ЦППРК №1

 
 

10 вересня вся країна відзначає День фізичної культури і спорту.

Детальніше...

1 вересня педагогами навчального закладу було проведений перший урок присвячений 25- річчю незалежності України.

Детальніше...

Центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів № 1 м.Кривий Ріг привітно зустрів першокурсників, учнів старших курсів та гостей училища в перший день осені - день, з якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас.
1 вересня у нашому Центрі розпочалося зі Свята Знань,

Детальніше...

У червні місяці завершилося складання Державної кваліфікаційної атестація в нашому навчальному закладі (перші чотири групи були випущені в лютому місяці 2016р.)

Детальніше...

      17 червня 2016 року у ЦППРК №1 м. Кривий Ріг відзначався Всесвітній День Олімпійського бігу.
      В проведенні цього спортивно – масового свята, яке відбулося в оновленому парку відпочинку «Будівельник», брали участь близько 100 учнів та працівників Центру.

Детальніше...

В ЦППРК №1 з 16 по 22 травня 2016р. (на виконання листів МОН України від 28.04.2016р. та НМЦ ПТО в Дніпропетровській області від 06.05.2016р.) відбувся тиждень безпеки дорожнього руху.

Детальніше...

Сторінка 1 із 8

Художник. Специальность. Обучение. Творчество

Студія Орігамі ЦППРК №1

Статистика

Перегляди статей
49721

Погода у Кривому Розі

Фотоальбом

Пошта