Головне меню

Виховна робота

Навчально-методична робота

Соціально-психологічна служба

Навчально-виробнича діяльність

Вернісаж педагогічної творчості

Педагогічне порфоліо
Методична скринька викладача
Методична скринька майстра виробничого навчання
Методична скринька педагогічного працівника (вихователя, психолога, соціального педагога)

Відкритість та прозорість

Привітання директора

Доброго дня!
Ми радо вас вітаємо на сайті нашого Центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів №1 міста Кривого Рогу Дніпропетровської області. 
Наш учбовий заклад майже ровесник професійно-технічної освіти України. Протягом багатьох десятирічь ми плідно працюємо над створенням робітничої еліти Кривбасу. За цей період викладачі та майстри виробничого навчання підготували десятки тисяч висококваліфікованих спеціалістів для промисловості, будівництва, мистецтва та сфери послуг. 
Підтримуючи тісні зв’язки з різноманітними підприємствами, гарантуємо стовідсотково працевлаштування випускників. Учбовий заклад має широку базу практики, що гарантує високий рівень сформованості учбових знань та навичок. 
Кваліфікований педагогічний персонал, що володіє сучасними та авторськими методиками, гарантує індивідуальний підхід до кожного учня та надає змогу розширити власні горизонти зростання. В розпорядженні – затишний гуртожиток, спортивна зала, спортивний майданчик та стадіон, різноманітні гуртки та секції, які спрямовані на всебічний розвиток учнів.
Кожного із викладачів Центру цікавлять, в першу чергу, глибокі знання, що можуть стати основою успішного старту на професійній ниві, а також перспективи подальшого розвитку кожного учня. 
Наш учбовий заклад – родина, яка готова вас прийняти в своє дружнє коло.

З найкращими побажаннями,

В. А. Іслам, директор ЦППРК №1

 
 

З 30 січня по 3 лютого 2017р. у навчальному закладі відбувся тиждень математики.

Детальніше...

Починаючи із жовтня місяця і до кінця 2016 року члени методичної комісії громадського харчування (керівник Семенова Н.А.) брали участь у проекті, започаткованому ОНМЦ ПТО у Дніпропетровській області «Дніпропетровщина кулінарна історична та сучасна».

Детальніше...

 Електрогазозварник 3 розряду – термін навчання 4 місяці, вартість навчання – 1805,96 грн. Теоретичне навчання проводиться по суботах з 10-00 до 12-00, виробниче навчання за індивідуальним графіком слухачів в майстерні електрогазозварників. За час навчання слухачі оволодіють навичками: електродугового зварювання (трансформатор), напівавтоматичне зварювання в захисних газах (кемп), газове зварювання, газове різання.

Підвищення кваліфікації за професією Електрогазозварник 4 розряду, 5 розряду – термін навчання 2 місяці, вартість навчання - 961,06грн.

Перепідготовка за професією машиніст крана автомобільного 5 розряду – термін навчання 3 місяці, вартість навчання – 1636,20 грн.

Підвищення кваліфікації за професією машиніст крана (кранівник) 4 розряду, 5 розряду – термін навчання 2 місяці, вартість навчання – 986,31 грн.

За більш детальною інформацією звертайтесь за телефоном 0970400879 Оксана Валеріївна.

Сторінка 1 із 19

Студія Орігамі ЦППРК №1

Статистика

Перегляди статей
69526

Погода у Кривому Розі

Фотоальбом

Пошта