cpprk1@riad.com.ua

+380978485508

config

29 січня 2018 року задля закріплення знань та умінь учнів з курсу безпеки життєдіяльності, захисту Вітчизни, фізичного виховання в ЦППРК № 1 було проведено І модульне заняття зі стрільби в рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл».

Заняття було організовано та проведено викладачами предмету Захист Вітчизни Кошельником Ю.А. та фізичного виховання Воловиком М.П, за координації заступника директора з НВихР Шпильової Ю.А. Перед початком заняття було проведено інструктаж з охорони праці та безпеки життєдіяльності інженером з ОП Карпенко О.В..

Викладачами було сформовано команду в складі 20 осіб - учнів І-ІІІ курсу, підготовлено місце проведення та відповідний інвентар (кулевловлювач, мішені). Під час заняття була присутня медична сестра Гридасова В.А ., яка могла надати її учасникам першу допомогу в разі її необхідності.

Юнаки Центру мали змогу позмагатись у спритності, чіткості стрільби, а викладачі виявили найкращих стільців, які братимуть участь у військово-патріотичній грі «Сокіл»  захищаючи честь навчального закладу.

Підготовка до військово-патріотичної гри «Сокіл» розпочалася

СОЦІАЛЬНІ ПАРТНЕРИ ЦППРК №1