cpprk1@riad.com.ua

+380978485508

config

Реалізація основних розділів дорожньої карти співпраці одного з провідних підприємств міста та Центру №1 продовжується.

30 січня 2018р. ведучим спеціалістом з розвитку персоналу відділу навчання і розвитку персоналу Вихристенком Анатолієм Івановичем у навчальному закладі проведений тренінг «Ощадливе підприємство». Його мета: надати практичну допомогу учням випускних груп в адаптації до нових умов роботи, формування елементів корпоративної культури підприємства, а також підвищення кваліфікації педагогічних працівників Центру. 

У ході тренінгу учні та педагоги ознайомилися з основним поняттям «Ощадливе підприємство», перевагами підприємства, підхід до управлінням яким ґрунтується на постійному прагненні до усуненню втрат,  основними видами втрат на підприємствах.

Представник ПАТ «ПівдГЗК» презентував слухачам інструментарій ощадного підприємства, який здатний мінімізувати втрати виробництва, отримав назву «Система 5 С» і включає основні  способи раціональної організації робочого місця.

Матеріали тренінгу зацікавили слухачів. Завдяки досконалому розумінню проблеми, вмінню переконливо, доступно та цікаво донести інформацію, сучасний менеджер підприємства зумів переконати учасників тренінгу, що для запровадження ощадливого підприємства не потрібні значні затрати. Треба  просто змінити свідомість всіх працівників.

Співпраця ЦППРК №1 з ПАТ «ПівдГЗК» продовжується!

СОЦІАЛЬНІ ПАРТНЕРИ ЦППРК №1