cpprk1@riad.com.ua

+380978485508

config

«Побороти свою людську обмеженість і завоювати Всесвіт», – під таким девізом  з 29-01 по 02.02.2018 р. у нашому навчальному закладі проводився тиждень математики. Програма тижня розпочалося «Парадом» математиків – лауреатів премії Джорджа Чарльза Фільдса (нагорода, яка установлена в 1936р і надається двом, трьом або чотирьом математикам кожні чотири роки на Міжнародному конгресі; вважається найпрестижнішою відзнакою в математиці і надається молодим математикам, яким менше за сорок років, за значний вклад у науку. Сума нагороди становила 15 000 доларів США). Учні представляли найвідоміших лауреатів цієї визначної нагороди, розповіли про їх досягнення. 

Під керівництвом викладача Мірчі Н.В. учні групи № 05-17 проникли у глибину Всесвіту, провівши захоплюючу ґрунтовну дослідницьку роботу. Результати творчих знахідок були  представлені в ході уроку-проекту «Реактивний рух. Штучні супутники Землі. Розвиток космонавтики».

В рамках тижня були проведені також: інтелектуальна гра «Мужність проти краси», конкурси математичних стіннівок «Цікава математика» та зошитів учнів.

В анкетах за підсумками тижня учні зазначили, що відкрили для себе багато нового, цікавого, цей захід спонукає їх до кращого вивчення навчальних предметів Математики та Фізики. 

Тиждень фізико-математичних дисциплін

СОЦІАЛЬНІ ПАРТНЕРИ ЦППРК №1