cpprk1@riad.com.ua

+380978485508

config

А Масляна іде, красне сонечко веде…

Масляна – це свято, яке пройшло до нас із сивої давнини. Це наш спадок від язичницьких часів, але Свято збереглося й прижилося в нашого народу й після прийняття християнства.

Масляна – це проводи зими й очікування тепла, весняного сонця. 15 лютого в спортивній залі Центру відбулося свято Масляної.

Свято супроводжувалося незабутніми піснями, веселими конкурсами. Учні та педагоги святково попрощалися з із зимою та зустріли чарівну дівчину – весну.

В коридорі Центру розвернулося  справжнє гуляння. Навколо святкових столів з млинцями  зібрався натовп. Млинці були напрочуд смачними. Найрізноманітніші начинки – навіть ситий спокусився б, покуштувати хоч маленький шматочок. Адже  млинці – символ весняного сонця і тепла. Вони були, як завжди, незамінним атрибутом Масляної.

Учні та педагоги проводили зиму, вони втомилися від снігу й морозу. Усі в очікуванні теплого сонечка, яке, наче золотистий млинець, скоро високо підніметься над небосхилом, і перетворить на потічки води залишки зимового панування.

Розпочався відлік часу до початку весни.
Масляна відбулася – весна розпочалася!

Свято Масляної

СОЦІАЛЬНІ ПАРТНЕРИ ЦППРК №1