cpprk1@riad.com.ua

+380978485508

config

Для віддання належної шани громадянському подвигу, вшанування патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, Указом Президента України від 11 лютого 2015 року встановлено в Україні День Героїв Небесної Сотні, який відзначається щорічно 20 лютого.

З нагоди цієї дати в нашому навчальному закладі 19 лютого було проведено урок-реквієм «Герої не вмирають, просто йдуть», який підготували майстри виробничого навчання – Дмітрієнко Н.А., Сокур Н.В.

Учні та педагоги мали змогу перегорнути гіркі сторінки української історії  та вшанувати пам’ять загиблих героїв. Гасне світло. Виходять учні із свічками у руках. І зі сцени лунають чуттєві рядки присвячені героям.

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі.

Безумовно, жодного з нас події, що відбувалися впродовж останніх місяців, не залишили байдужими. Тяжкий шлях уже позаду, але емоції й спогади завжди житимуть у наших серцях. Ці декілька місяців назавжди переписали сторінки історії України.

СЛАВА УКРАЇНІ!
ГЕРОЯМ СЛАВА !

 

День Героїв Небесної Сотні

СОЦІАЛЬНІ ПАРТНЕРИ ЦППРК №1