cpprk1@riad.com.ua

+380978485508

config

22.03.2018 року в ЦППРК №1 було організовано інформаційну зустріч профілактичного характеру для учнів І курсу на тему «Профілактика правопорушень та суспільно небезпечних проявів в учнівському середовищі».

До Центру завітали: спеціаліст відділу у справах сім’ї та молоді Металургійної райради – Копкіна Наталія Василівна, спеціаліст служби у справах дітей Металургійної райради – Костромін Микола Вікторович, головний спеціаліст комітету у справах сім’ї та молоді виконкому міської ради – Байда-Д’ячок Юлія Володимирівна, інспектора із зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції м. Кривого Рогу – Струпак Вікторія Володимирівня, психолог благодійної організації «Мережа» - Мельник Дарина Сергіївна, лікар-нарколог – Коркошук Олександр Володимирович.

 

Учнів ознайомили з такими питаннями:

  1. Профілактика вчинення правопорушень. Правопорушення здійснені неповнолітніми, - це небезпечне соціальне явище. У ході зустрічі учні були проінформовані щодо невтішної статистики злочинів, що здійснюється неповнолітніми та про наслідки до яких вони можуть привести.
  2. Запобігання вживання наркотичних речовин та куріння.Учнів було проінформовано про наслідки вживання наркотичних засобів та куріння та ознайомлено з нормативною базою кримінальної відповідальності за розповсюдження і зберігання наркотичних засобів.
  3. Профілактика ВІЛ та СНІД. Учнів  було ознайомлено із достовірною інформацією про ВІЛ та СНІД (з симптомами, діагностикою і лікуванням невиліковною хворобою ХХІ століття), розкрито значення здорового способу життя для профілактики передачі ВІЛ, важливості правильного оцінювання різних життєвих ситуацій, знаходження оптимальних шляхів вирішення проблем, правильного використання контрацептивів.
IMG 20180322 131512 IMG 20180322 133756 IMG 20180322 135916

СОЦІАЛЬНІ ПАРТНЕРИ ЦППРК №1