cpprk1@riad.com.ua

+380978485508

config

Задля вшанування патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей України, в навчальному закладі 22 березня 2018 року було проведено лінійку- реквієм «Героями не народжуються….».  

Лінійка була присвячена 2-й річниці відкриття пам’ятного знаку, який був  встановлений на території навчального закладу 22 березня 2016 року на честь випускників Центру: тих, хто сьогодні захищає незалежність Батьківщини на Сході країни; тих, хто вже повернувся з території проведення антитерористичної операції; тих, хто віддав своє життя за Україну!

Під час лінійки лунали зворушливі рядки, присвячені нашим героям. Учнями Центру – Дергачовим Максимом та Дячишин Дариною було виконано пісню «Я ненавиджу війну», в які звучали зворушливі слова страждань за нашу Україну, за нашу українську землю; землю, яка потерпає від війни.

Під час урочистого заходу учні та працівники Центру хвилиною мовчання та покладанням квітів вшанували пам'ять загиблих під час проведення антитерористичної операції на Сході України - випускників Центру Міщенка Максима та Ігнатова Олександра та всіх воїнів- справжніх героїв України, які полягли в ході АТО.

СОЦІАЛЬНІ ПАРТНЕРИ ЦППРК №1