cpprk1@riad.com.ua

+380978485508

config

Мета атестації педпрацівників – стимулювання цілеспрямованого безперервного підвищення рівня   професійної   компетентності, розвитку творчої ініціативи,  підвищення  престижу й авторитету педагогічних працівників, забезпечення повноти і об’єктивності в оцінюванні роботи педагогічних працівників навчального закладу.

Протягом навчального року в ЦППРК №1 вивчався педагогів, які у жовтні місяці 2017р. подали заяви на підвищення, підтвердження  кваліфікаційних категорій, розрядів, присвоєння педагогічних звань.

Підсумки були підведені на останньому засідання атестаційної комісії  І рівня 29 березня2018р..

На засіданні: розглядалися результати вивчення педагогічної діяльності педпрацівників, які атестуються; педагогічні працівники презентували матеріали досвіду роботи, власні методичні розробки,  результати виконання індивідуального плану підготовки до атестації.

За наслідками таємного голосування членів атестаційної комісії були винесені відповідні рішення та порушено клопотання про встановлення педагогічних звань «майстер другої категорії» перед атестаційною комісією ІІІ рівня.

ДО УВАГИ ВИПУСКНИКІВ 9-11 КЛАСІВ ТА ВСІХ БАЖАЮЧИХ ОВОЛОДІТИ РОБІТНИЧОЮ ПРОФЕСІЄЮ!

05 КВІТНЯ О 13.00 ЦППРК№1 ЗАПРОШУЄ ВАС НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ.

В ході заходу Ви можете ознайомитися з навчальним закладом, його професіями, спробувати виконувати трудові операції з різних спеціальностей.

З нетерпінням чекаємо всіх бажаючих!

Кутова Дарина. Уривок з поеми "Гайдамаки"

Пам'ятки з цивільного захисту

СОЦІАЛЬНІ ПАРТНЕРИ ЦППРК №1