cpprk1@riad.com.ua

+380978485508

config

         05.04.2018 року в нашому навчального закладу був проведений профорієнтаційний захід «День відкритих дверей». На цей  захід були запрошені  учні різних шкіл нашого міста .

            Майбутні абітурієнти: познайомилися з навчальним закладом, переглянути виставку технічної і прикладної творчості, брали участь у майстер-класах з професій: «Маляр-штукатур, лицювальник, плиточник», «Кухар-офіціант» та «Живописець; Монтажник експозиції та художньо-оформлювальних робіт». Учасники художньої самодіяльності  вітали гостей цікавими номерами концертної програми.

            Соціальні партнери Центру: Глушак Катерина Максимівна – спеціаліст по роботі з персоналом ПАТ «Південний ГЗК»; Лаврєнтьєва Олена Олександрівна – завідувач кафедри загальнотеоретичних дисциплін та професійного навчання Криворізького державного педагогічного університету; Пугая Анастасія Львівна – фахівець з профорієнтації Криворізького міськрайонного Центру зайнятості, які були присутні на заході, розповіли учням про робітничі професії, яких потребує наш регіон, можливості майбутнього працевлаштування випускників ПТНЗ та соціальні гарантії кваліфікованих робітників. 

            Ми маємо надію, що випускники шкіл зроблять правильний вибір прийшовши на навчання до ЦППРК №1!

СОЦІАЛЬНІ ПАРТНЕРИ ЦППРК №1