cpprk1kr@gmail.com

+380978485508

Навчаючись в ЦППРК №1, ви зможете

Безоплатно здобути професійно-технічну освіту

Отримувати стипендію під час навчання

Здобути повну загальну освіту (якщо маєш базову загальну освіту)

Отримувати 50% заробітної плати під час виробничої практики

Безоплатно проживати у гуртожитку

Гарантовано отримати перше робоче місце відповідно до здобутої професії

8 та 9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. 

З нагоди Дня пам'яті та примирення і 74-ої річниці перемоги над нацизмом у всіх регіонах країни відбулисяся святкові заходи, які спрямовані на вшанування ветеранів війни, учасників національно-визвольного руху та жертв нацистських переслідувань.

Під керівництвом соціального педагога Центру Шпильової Ю.А. педагогічний та учнівський колективи навчального закладу організували і провели  урочистий районний мітинг з покладання квітів 8 травня 2019р біля пам’ятного знаку на честь загиблих воїнів 6 окремого штурмового стрілецького батальйону (привокзальна площа станції залізничних перевезень «Кривий Ріг – Червона»). На заході були присутні Голова Металургійної райради Шаповалов Г.А., заступник голови Металургійної райради Носик С.О., Голова ради ветеранів Металургійного району Декова Н.П., спеціаліст відділу сім’ї та молоді Металургійної райради Копкіна Н.В. та інші.

Ведучі  урочистого мітингу учениця гр.01-18 Литвиненко Тетяна та майстер в/н Глячишин О.О.  проникними,  хвилюючими словами   доносили до присутніх  священні  слова пам’яті про героїв, що полягли на фронтах  світової війни та поваги і пошани до ветеранів, які здобували Перемогу в боротьбі з фашизмом. Звучали пісні років війни, линули незабутні мелодії попередніх поколінь, декламувалися вірші.

Педагогічний, учнівський та батьківський колектив Центру від усього серця бажає  усім ветеранам міцного здоров’я і довголіття, добра і радості, благополуччя і щастя! Висловлюємо  глибоку шану й безмежну подяку за одержану Перемогу!  

СОЦІАЛЬНІ ПАРТНЕРИ ЦППРК №1