cpprk1kr@gmail.com

+380978485508

Навчаючись в ЦППРК №1, ви зможете

Безоплатно здобути професійно-технічну освіту

Отримувати стипендію під час навчання

Здобути повну загальну освіту (якщо маєш базову загальну освіту)

Отримувати 50% заробітної плати під час виробничої практики

Безоплатно проживати у гуртожитку

Гарантовано отримати перше робоче місце відповідно до здобутої професії

За планом спільних дій з Криворізьким державним педуніверситетом на базі оновленої зварювальної майстерні Центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів №1 м. Кривий Ріг проведено майстер – клас «Техніка механізованого зварювання легованих сталей» для педпрацівників професій зварювального виробництва закладів професійної(професійно-технічної) освіти міста.

Учасники ознайомилися з особливостями виконання ручного дугового та механізованого зварювання легованих сталей, будовою сучасного зварювального обладнання, матеріалами.

У практичній частині майстер-класу педагогічні працівники під керівництвом асистента кафедри загальнотехнічих дисциплін та професійного навчання КДПУ Архіпова І.О. оволоділи професійними компетенціями дугового, напівавтоматичного зварювання та зварювання у середовищі захисних газів легованих сталей на обладнанні «МІG ММА», «TIG ММА».

Упродовж заходу було також презентована діюча модель «Багатофункціональна направляюча для обробки матеріалів», яка дає можливість підвищити швидкість та якість зварювання. Завдяки практичним вправам педагоги мали змогу переконатися в перевагах впровадження діючої моделі для покращення умов зварювання задля підвищення ефективності уроків виробничого навчання.

Такі майстер-класи сприяють зростанню професійної компетентності педагогів, підвищенню їх фахової майстерності.

СОЦІАЛЬНІ ПАРТНЕРИ ЦППРК №1