cpprk1kr@gmail.com

+380978485508

Навчаючись в ЦППРК №1, ви зможете

Безоплатно здобути професійно-технічну освіту

Отримувати стипендію під час навчання

Здобути повну загальну освіту (якщо маєш базову загальну освіту)

Отримувати 50% заробітної плати під час виробничої практики

Безоплатно проживати у гуртожитку

Гарантовано отримати перше робоче місце відповідно до здобутої професії

21 вересня в парку Героїв для дітей відбувався яскравий  профорієнтаційний  фестиваль KrivbassCitySkills. ЦППРК №1 вже мав досвід участі в подібних заходах, бо вже два роки поспіль був його учасником.

У цьому ж році професії,  спеціалістів з яких ми готуємо, були представлені особливо креативно. На змістових інтерактивних локаціях Центру було не проштовхнутися.  Юні відвідувачі заходу із захопленням та назвичаною зацікавленістю оволодівали навичками з таких професій як:

  • зварники ( виконували вправи із напівавтоматичного зварювання на обладнанні «МІG ММА», спробували виготовити елементи творчих робіт з болтів, гайок, відпрацьованих електродів);
  • кранівники(освоювали керування кран-балкою при підйомі і опусканні різних вантажів та їх стропування з підбором вантажозахоплюваних пристроїв);.
  • живописці та монтажники експозиції та художньо-оформлювальних робіт (виконували бодіарти на обличчі, наносили малюнки за допомогою трафарету, розфарбовували дерев’яні заготовки, виготовляли рамки для фотографій, виготовляли та розмальовували гіпсові фігурки);
  • офіціанти та кухарі (навчалися Карвінгу, освоювали техніку формування виробів з кольорового тіста, вчилися складати серветки різними способами).

Діти захоплено здобували свої перші навички з професій, отримували за це місцеву валюту та  гордо відмітили їх освоєння в паспортах фестивалю завдяки вмінню, відданості своїх педагогічній праці та надзвичаному бажанню допомогти кожній дитині  досвідчених наставників - майстрів виробничого навчання та викладачів..

 Бажаємо, щоб перші кроки в освоєнні професії надихнули учасників фестивалю на подальше її освоєння та натхненну успішну діяльність.

СОЦІАЛЬНІ ПАРТНЕРИ ЦППРК №1