cpprk1kr@gmail.com

+380978485508

Навчаючись в ЦППРК №1, ви зможете

Безоплатно здобути професійно-технічну освіту

Отримувати стипендію під час навчання

Здобути повну загальну освіту (якщо маєш базову загальну освіту)

Отримувати 50% заробітної плати під час виробничої практики

Безоплатно проживати у гуртожитку

Гарантовано отримати перше робоче місце відповідно до здобутої професії

25 вересня 2019р. на базі бібліотеки ЦППРК №1 був проведений інтелектуальний калейдоскоп для першокурсників «Книги – морська глибина»... Яскравою презентацією, яка сповіщала, що 30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек, розпочалося дійство.

Здобувачі освіти ознайомили з історією виникнення перших бібліотек, розповіли про унікальні книги, які побачили світ протягом всієї історії книгодрукування.  Інтригуюча рубрика «А чи знаєте ви, що»... викликала справжнє захоплення.

Велике зацікавлення учасників заходу викликали відеоролики «Цікаві факти з життя бібліотек», «Перші бібліотеки світу», «П’ять найстаріших бібліотек світу», «П’ять найбільших  бібліотек світу», «П’ять найбільших  бібліотек України», «Найкрасивіші бібліотеки світу».

Ткач Марія та Литвиненко Тетяна натхненно читали вірші про бібліотеки як храм науки. Бібліотекар Гузік Олена Миколаївна підкреслила роль книги у формуванні культурно та інтелектуально розвиненої особистості, класного професіонала і закликала якнайбільше читати книги, відвідувати бібліотеку не для годиться, а для власного розвитку.

Бібліотекар також познайомилися відвідувачі заходу із експрес-виставкою «Будеш, батьку, панувати»...до 250-річчя зачинателя української літературної мови І.П.Котляревського,  розповіла про літературний подвиг «веселого мудреця».

СОЦІАЛЬНІ ПАРТНЕРИ ЦППРК №1