+380978485508    cpprk1kr@gmail.com    вул. Каховська 13-б Кривий Ріг 50005    Пн - Пт 8.00-16.00

Привітання директора

photo 2020 02 20 10 09 12

Доброго дня!

Ми раді вас вітати на сайті Центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів №1 міста Кривого Рогу Дніпропетровської області. 

Детальніше...

ЦППРК №1 запрошує на навчання

Запрошення на навчання

Електронна заява

ЗАЯВА

ЗАЯВА

на вступ до Центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів №1 м. Кривий Ріг

Дистанційне навчання

distance

ЦППРК №1  Дистанційне навчання

Шановний здобувач освіти ЦППРК №1!

З метою опановування навчальним матеріалом занять, які припадають на період карантину, тобі необхідно виконати ряд вимог, а саме:

  1. За посланням (у вигляді QR-коду) увійти на сторінку сайту «Дистанційне навчання».
  2. Щодня, відповідно до розкладу занять, «відвідувати» уроки шляхом завантаження відповідних посилань.
  3. Виконати  вимоги, які передбачені  відповідним навчальним заняттям та звітувати про виконання.

QR код

До уваги педагогів та здобувачів освіти!

Інформацію про всі зміни в освітніх процесах, які відбуваються через карантин та відповіді на найбільш поширені запитання можна знайти на спеціальному інфоресурсі – mon-covid19.info.

Державну кваліфікаційну атестацію в ЦППРК №1 м. Кривий Ріг впродовж  червня 2020 року склаладало 5 навчальних груп із загальною кількістю 122 особи; з них 3 групи (68 осіб), де здобувачі освіти разом з професійною освітою здобули повну загальну середню освіту та 2 групи (54 особи), що навчалися професіям на базі повної загальної середньої освіти. За результатами ДКА майже 80% випускників отримали оцінки високого та достатнього рівня з професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки, 5 - дипломи з відзнакою.

Засідання державних кваліфікаційних комісій проводилося з дотриманням вимог до організації освітнього процесу в ЗП(ПТ)О..

 Свою роботу ДКК починала на подвір’ї Центру, де здобувачів освіти ознайомлювали з наказами «Про створення державної кваліфікаційної комісії для проведення державної кваліфікаційної атестації у 2020 році», «Про допуск здобувачів освіти до ДКА в 2019-2020 н.р.». Від підприємств, організацій запрошені та були присутні лише голови комісій: Назаренко В.П. - технолог відділу освіти виконкому     Металургійної районної у місті ради; Салогуб О.М.– директор ТОВ «БК САН», Фортуна О.В. - Фортуна О.В. – головний державний інспектор відділу нагляду у металургії, машинобудуванні, котлонагляді та за підйомними спорудами Криворізького гірничопромислового управління Держпраці.

Члени комісії та здобувачі освіти в навчальному корпусі та кабінетах дотримувалися маскового режиму й дистанції. Перед початком засідання медичною сестрою Центру проводився  температурний скринінг з відповідним записом у Листі здоров’я, у  навчальних кабінетах здійснювалися дезінфекція та провітрювання. Здобувачі освіти були поділені на підгрупи й заходили до освітнього закладу почергово. Під час проведення ДКА,  на щастя, учнів з підвищеною температурою та ознаками захворювання на короновірусу виявлено не було, всі випускники успішно склали ДКА.