+380978485508    cpprk1kr@gmail.com    вул. Каховська 13-б Кривий Ріг 50005    Пн - Пт 8.00-16.00

Привітання директора

photo 2020 02 20 10 09 12

Доброго дня!

Ми раді вас вітати на сайті Центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів №1 міста Кривого Рогу Дніпропетровської області. 

Детальніше...

ЦППРК №1 запрошує на навчання

Запрошення на навчання

Електронна заява

ЗАЯВА

ЗАЯВА

на вступ до Центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів №1 м. Кривий Ріг

Дистанційне навчання

distance

ЦППРК №1  Дистанційне навчання

Шановний здобувач освіти ЦППРК №1!

З метою опановування навчальним матеріалом занять, які припадають на період карантину, тобі необхідно виконати ряд вимог, а саме:

  1. За посланням (у вигляді QR-коду) увійти на сторінку сайту «Дистанційне навчання».
  2. Щодня, відповідно до розкладу занять, «відвідувати» уроки шляхом завантаження відповідних посилань.
  3. Виконати  вимоги, які передбачені  відповідним навчальним заняттям та звітувати про виконання.

QR код

До уваги педагогів та здобувачів освіти!

Інформацію про всі зміни в освітніх процесах, які відбуваються через карантин та відповіді на найбільш поширені запитання можна знайти на спеціальному інфоресурсі – mon-covid19.info.

9 та 10 липня відбулася державна кваліфікаційна атестація слухачів Центру, які навчалися на курсах за рахунок фізичних осіб за професіями «Електрогазозварник», «Машиніст крана (кранівник)», «Слюсар-ремонтник». Навчання проводилося за індивідуальною та дистанційною формами.

 Професійно-практична підготовка машиністів крана(кранівників) відбулася на підприємствах «АрселорМіттал», «МЕТІНВЕСТ КРМЗ», «Південний ГЗК», які забезпечували слухачам за цією професією якісну виробничу практику та  працевлаштування.

Професійно-практична підготовка електрогазозварників проводилася в зварювальній майстерні Центру, де слухачі мали змогу опанувати такі види робіт: ручне електродугове зварювання, зварювання в захисних газах (напівавтоматичне та аргонодугове). Зварювальна майстерня забезпечена новими сучасними зварювальними апаратами та необхідним обладнанням для підготовки спеціалістів зварювального виробництва. Заняття проводилося досвідченим інструктором Архиповим Ігорем Олександровичем, який використовує в своїй роботі сучасні європейські технології зварювання та нові методики навчання.

Всі слухачі успішно склали ДКА та отримали свідоцтво про присвоєння робітничої кваліфікації державного зразка й посвідчення на право виконання небезпечних видів робіт.