вул. Каховська 13-Б Кривий Ріг 50005 +380978485508 cpprk1kr@gmail.com

Привітання директора

Доброго дня!

Ми раді вас вітати на сайті Центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів №1 міста Кривого Рогу Дніпропетровської області. 

Детальніше...

Запрошуємо на навчання

Запрошення на навчання

Електронна заява

ЗАЯВА

ЗАЯВА

на вступ до Центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів №1 м. Кривий Ріг

distance

ЦППРК №1 Дистанційне навчання

Шановний здобувач освіти ЦППРК №1!

З метою опановування навчальним матеріалом занять, які припадають на період карантину, тобі необхідно виконати ряд вимог, а саме:

  1. За посланням (у вигляді QR-коду) увійти на сторінку сайту «Дистанційне навчання».
  2. Щодня, відповідно до розкладу занять, «відвідувати» уроки шляхом завантаження відповідних посилань.
  3. Виконати  вимоги, які передбачені  відповідним навчальним заняттям та звітувати про виконання.

QR код

Запобігання поширенню коронавірусу

Новини

Здобувач освіти Центру – переможець І етапу Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проектів «Майбутнє України

Дніпропетровське відділення Малої академії наук України висловлює велику подяку учню нашого освітнього закладу Чілтасу Месуту та його науковому керівнику- викладачу Карпенко О.В. за перемогу в І (обласному, заочному) етапу ХІ Всеукраїнської науково-технічної виставки-конкурсу молодіжних інноваційних проєктів «Майбутнє України» (проєкт «Діюча модель вантажопідіймального крана (електротельфер)»- відділення «Технічні науки», номінація «Машинобудування»). Вони будуть представляти Дніпропетровську область на ІІ (очному) етапі Виставки-конкурсу, який відбудеться в режимі онлайн у грудні місяці цього року.

Висловлюємо також слова щирої вдячності призерам виставки-конкурсу (ІІІ місце - відділення «Технічні науки», номінація «Технічна творчість та винахідництво») здобувачу освіти Подгорову Іллі  та його науковому керівнику Бедринець О.В..

Пишаємося вашими здобутками. Від усього серця бажаємо подальших творчих здобутків та плідних успіхів.