вул. Каховська 13-Б Кривий Ріг 50005 +380978485508 cpprk1kr@gmail.com

Привітання директора

Доброго дня!

Ми раді вас вітати на сайті Центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів №1 міста Кривого Рогу Дніпропетровської області. 

Детальніше...

Запрошуємо на навчання

Запрошення на навчання

Електронна заява

ЗАЯВА

ЗАЯВА

на вступ до Центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів №1 м. Кривий Ріг

distance

ЦППРК №1 Дистанційне навчання

Шановний здобувач освіти ЦППРК №1!

З метою опановування навчальним матеріалом занять, які припадають на період карантину, тобі необхідно виконати ряд вимог, а саме:

  1. За посланням (у вигляді QR-коду) увійти на сторінку сайту «Дистанційне навчання».
  2. Щодня, відповідно до розкладу занять, «відвідувати» уроки шляхом завантаження відповідних посилань.
  3. Виконати  вимоги, які передбачені  відповідним навчальним заняттям та звітувати про виконання.

QR код

Запобігання поширенню коронавірусу

Новини

Пробні кваліфікаційні роботи в умовах карантину

02.11.2020 року в Центрі підготовки і перепідготовки робітничих кадрів № 1 м. Кривий Ріг відбулися пробні кваліфікаційні роботи здобувачів освіти групи №01-18 з  метою встановлення здобутих практичних навичок, що необхідні для досягнення рівня кваліфікації «Кухар 4 розряду» Зважаючи на карантинні обмеження, пробні роботи проводилися з дотриманням всіх протиепідемічних норм.

Майстром виробничого навчання Глячишиним О.О. було проведено інструктаж з охорони праці. Кожному добувачу освіти було виділено робоче місце з врахуванням дистанційних норм, відповідний інвентар, посуд та обладнання для приготування страв.

У період виконання роботи здобувачі освіти правильно організували своє робоче місце, дотримувались технологічного процесу приготування різних страв відповідно до технологічної картки та вимог протиепідемічного  режиму.

Кожен здобувач освіти приготував по три страви (згідно з нарядом-завданням) серед яких: вінегрет овочевий, гуляш, салат «Полинський», биточки з печінки, салат «Яєчний», печінка смажена салат м’ясний із свіжими огірками, перець фарширований, салат «Янтар», біфштекс натуральний, вареники з картоплею й шкварками, сирники, салат «Дністер», плов, салат – коктейль з печінки і варених буряків, деруни по-селянськи, салат зі свіжих помідорів й огірків, риба смажена з картопляним пюре, бефстроганов з яловичини.

Авторитетні члени комісії відслідковували весь процес підготовки пробних робіт і дали схвальну оцінку її результатам та рекомендаціїщодо встановленню  здобувачам освіти  кваліфікації «Кухар 4 розряду».