вул. Каховська 13-Б Кривий Ріг 50005 +380978485508 cpprk1kr@gmail.com

Привітання директора

Доброго дня!

Ми раді вас вітати на сайті Центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів №1 міста Кривого Рогу Дніпропетровської області. 

Детальніше...

Запрошуємо на навчання

Запрошення на навчання

Електронна заява

ЗАЯВА

ЗАЯВА

на вступ до Центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів №1 м. Кривий Ріг

distance

ЦППРК №1 Дистанційне навчання

Шановний здобувач освіти ЦППРК №1!

З метою опановування навчальним матеріалом занять, які припадають на період карантину, тобі необхідно виконати ряд вимог, а саме:

  1. За посланням (у вигляді QR-коду) увійти на сторінку сайту «Дистанційне навчання».
  2. Щодня, відповідно до розкладу занять, «відвідувати» уроки шляхом завантаження відповідних посилань.
  3. Виконати  вимоги, які передбачені  відповідним навчальним заняттям та звітувати про виконання.

QR код

Запобігання поширенню коронавірусу

Новини

Відзначаємо День української писемності та мови в умовах карантину

День украї́нської писе́мності та мо́ви — свято розвитку державної мови,  встановлене указом Президента України 6 листопада 1997 року .Свято відзначається щороку 9 листапада  в день вшанування пам'яті Преподобного Нестора-Літописця- монаха Києво-Печерського монастиря (бл. 1114 р.), послідовника творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія , першого давньоруським письменника і літописця. Вважається, що саме Нестор увів історію Русі в річище всесвітньої історії.

Традиційно цього дня учні та педагоги ЦППРК №1 долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності задля перевірки свого рівня володіння українською мовою!  На жаль, в стінах навчального закладу, враховуючи  умови  карантину,  мала можливість  писати диктант лише бмежена кількість бажаючих.

Упродовж цього Дня вшанування рідної мови викладачами – словесниками був проведений  віртуальний огляд «Білінгви»- книжок з паралельним текстом українською та іноземною мовами, які допомагають не тільки в оволодінні іноземною, а й вдосконалюють рідну мову. Для учнів І курсу проведена мовна Інтернет-гра «В Україні проживаєш, а чи мову її знаєш?».  Підлітки перекладали українською слова, відшукували помилки, читали онлайн вірші про мову та дізнавалися багато цікавого про рідну українську мову.

Здобувачі освіти з цікавістю залучилися до віртуальних заходів, бо добре розуміють, що оволодіння українською мовою згідно з Конституцією України є однією з найважливіших умов реалізації прав людини  незалежно від національного походження