cpprk1kr@gmail.com

+380978485508

Навчаючись в ЦППРК №1, ви зможете

Безоплатно здобути професійно-технічну освіту

Отримувати стипендію під час навчання

Здобути повну загальну освіту (якщо маєш базову загальну освіту)

Отримувати 50% заробітної плати під час виробничої практики

Безоплатно проживати у гуртожитку

Гарантовано отримати перше робоче місце відповідно до здобутої професії

7 листопада 2018року у ЦППРК №1 відбулося відкриття Центру професійної кар'єри. Мета його створення: сприяння працевлаштуванню випускників, адаптації їх у практичній діяльності, підтримки зворотнього зв'язку, здійснення моніторингу розвитку їх кар'єри.

Центру професійної кар’єри ЦППРК №1 покликаний акумулювати в собі всі доступні можливості і методи для того, щоб випускник навчального закладу зміг повністю себе реалізувати в професійному напрямку, побудував успішну кар’єру і знайшов своє місце на ринку праці.

Задля реалізації завдань ЦПК будуть залучені різні підприємства та організацій, які опікуються формуванням кваліфікованих робітничих кадрів.

На відкритті Центру гостей вітали: директор навчального закладу, агітбригада «Професіонал» та виставка творчих робіт учнів. Про мету та завданнястворення ЦПК розповіла заступник директора НвирР Яровенко В.П.

Запрошені гості: завідувачка Криворізьким кабінетом НМЦ ПТО у Дніпропетровській області Зозуля Н.В., голова Криворізької галузевої організації профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів Фарафонової О.І., начальника відділу Криворізького міськрайонного центру зайнятості Боголепової О. В.; представники ПАТ «ПІВДЕННИЙ ГЗК» - начальник відділу кадрів Волошина О. Ю. та методист відділу навчання та розвитку персоналу Шевченко І.В. бажали Центру пілдної та ефективної роботи заради працевлаштування випускників освітнього закладу та їх адаптація до сучасних вимог ринку, допомоги учням шкіл у виборі професії; формуванні якостей молодого фахівця.