Style Switcher

Layout options
  • Boxed Layout
  • Full Width Layout
Primary Color

cpprk1kr@gmail.com

+380978485508

Новий 2019 рік у нашому закладі розпочався цікавим змістовним заходом -навчально-практичним семінаром для педагогів міста Кривого Рогу з теми «Новітні тенденції та цифрові технології  для підготовки кваліфікованих робітників у ЗП(ПТ)О».

Семінар-практичне навчання був організований та проведений спільними зусиллями колективу ЦППРК №1 та педагогів кафедри загальнотехнічих дисциплін та професійного навчання КДПУ за ініціативи Криворізького кабінету НМЦ ПТО у Дніпропетровській області.

Впродовж першої – теоретичної часитини:  асистенти кафедри КДПУ Архіпов І.О. та Статівка В.В. в інтерактивній формі знайомили педагогів ЗП(ПТ)О з новими підходами до підготовки кваліфікованих робітників з професій зварювального виробництва; провели тренінг з оволодіння та практичного використання цифрової технології доповненої реальності при професійно-теоретичній підготоці зварників.

Друга – практична частина включала: відпрацювання техніки механізованого зварювання напівавтоматом у захисному газі плавким електродом «Система Mig-Mag» та майстер-клас з використання у навчальному процесі механізованого зварювання для виготовлення творчих робіт учнів.

Навчали, консультували, надавали практичному допомогу кожому учаснику практичного заняття асистент кафедри Архіпов І.О. та учбовий майстер Курбак Н.С.. Майстри в/н мали змогу власноруч виконувати різноманітні вправи, виготовити свій власний оригінальний виріб.

Жоден з учасників заходу не залишився байдужим. Завдяки його організаторам й справжнім ентузіастам, креативним педагогам - професіоналам з кафедри загальнотехнічих дисциплін та професійного навчання КДПУ, кожен зміг отримати реальні сучасні теоретичні та практичні навички, які послужать у подальшій творчій професійній самоосвітній діяльності.