cpprk1kr@gmail.com

+380978485508

Навчаючись в ЦППРК №1, ви зможете

Безоплатно здобути професійно-технічну освіту

Отримувати стипендію під час навчання

Здобути повну загальну освіту (якщо маєш базову загальну освіту)

Отримувати 50% заробітної плати під час виробничої практики

Безоплатно проживати у гуртожитку

Гарантовано отримати перше робоче місце відповідно до здобутої професії

Проблема безпечного Інтернету на сьогоднішній день постала особливо гостро.

Кожного року аудиторія користувачів всесвітньої мережі дедалі розширюється і її переважну частину становить молоде покоління — діти та підлітки, які повністю не усвідомлюють загрозу, що може чекати на них у віртуальному просторі.

З 01.02. по 06.02.2019р. у нашому освітньому закладі був проведений Тиждень безпечного Інтернету.

Мета проведення тижня: зменшення негативного впливу небажаної інформаційної продукції шляхом покращення обізнаності учнівської молоді з питань безпечного Інтернету; пропагування Інтернет –грамотності та розумного й доцільного використання мобільних пристроїв.

Під час проведення тижня учні Центру взяли активну участь у захоплюючому конкурсі фотомініатюр та малюнків на тему «Безпечний інтернет». Був проведений урок-гра «Чи завжди Інтернет Безпечний?», організований перегляд та обговорення художнього фільму Рубена Казаряна «Діти в Інтернеті».

5 лютого 2019 року учні та педагоги Центру приєдналися до онлайн-уроку на YouTube каналі Спільноти Програми Академій Cisco в Україні за програмою Мережних академій Cisco, Кіберполіція України та компанія ERC .

Сподіваємося, що цей тиждень навчив учнів багатьом правилам поведінки в Інтернеті, ознайомив із загрозами, що несе Інтернет та відзначив позитивні моменти користування мережею.