cpprk1kr@gmail.com

+380978485508

Навчаючись в ЦППРК №1, ви зможете

Безоплатно здобути професійно-технічну освіту

Отримувати стипендію під час навчання

Здобути повну загальну освіту (якщо маєш базову загальну освіту)

Отримувати 50% заробітної плати під час виробничої практики

Безоплатно проживати у гуртожитку

Гарантовано отримати перше робоче місце відповідно до здобутої професії

07 лютого 2019 року у Центру професійної кар’єри (відповідно до плану роботи на 2019 рік ) для випускників нашого навчального закладу відбувся ще один захід - інформаційна година «Перші кроки до працевлаштування».

До участі в заході були запрошені: провідний фахівець з профорієнтації Криворізького міськрайонного центру зайнятості Якуріна Олена Вячеславівна та інспектор відділу кадрів, інженер з охорони праці ТОВ «Торговий дім «ДІВЕС» Лозова Галина Миколаївна.

У ході інформаційної години фахівець з центру зайнятості, представник підприємства та майстер виробничого навчання випускної групи Дуднік В.М. детально ознайомили учнів з такими питаннями:

  • де і як можна дізнатися про вакансії на ринку праці;
  • що таке «резюме» та як його правильно скласти, щоб зацікавити роботодавця;
  • як підготуватися та поводитися під час співбесіди;
  • найважливіші умови, яких слід дотримуватися на початковому етапі працевлаштування.

Захід включав також практичні вправи зі складання резюме, поведінковий міні-тренінг «Поза співбесідника під час спілкування».

Протягом інформаційної години у Центрі кар’єри панувала атмосфера співпраці між учнями та виступаючими, в ході якої цьогорічні випускники ЦППРК №1 мали змогу отримати практичні поради, задати питання та отримати конкретні відповіді від компетентних фахівців у сфері працевлаштування.