cpprk1kr@gmail.com

+380978485508

Навчаючись в ЦППРК №1, ви зможете

Безоплатно здобути професійно-технічну освіту

Отримувати стипендію під час навчання

Здобути повну загальну освіту (якщо маєш базову загальну освіту)

Отримувати 50% заробітної плати під час виробничої практики

Безоплатно проживати у гуртожитку

Гарантовано отримати перше робоче місце відповідно до здобутої професії

У ЦППРК №1 стало доброю традицією навесні проводити відкриті уроки у групах з професії «Машиніст крана(кранівник)» на виробництві. Велику роль в їх підготовці та організації відіграє керівник методичної секції будівельних машин та механізмів Карпенко О.В.

25 квітня урок виробничог навчання з теми «Навчання керування баштовим краном. Засвоєння прийомів керування краном при підйомі і опусканні вантажів, пересуванні крана» проводила майстер виробничого навчання Мільчаковська І.П. у групі №11-18.

Здобувачі освіти згадали теоретичні знання з теми уроку, детально зупинилися на правилах безпечної роботи на крані, а потім набували під керівництвом наставника навичок керування баштовим краном, стропування та піднімання вантажу.

Майбутні кранівники продемонстрували добрі теоретичні знання, впевнені практичні вміння та щиру зацікавленість у подальшому оволодінні нелегкою професією машиніста крана, яка потребує неабиякої сміливості та відповідальності. Але ця професія й надзвичайно романтична, адже кранівник бачить навколишній світ з висоти пташиного польоту!

Наш ЗП(ПТ)О щиро вдячний соціальним парнерам ПрАТ «Фірма «Криворіжбудмеханізація», які забезпечують робочими місцями наших здобувачів освіти та люб’язно надають можливість проводити такі відкриті заняття.