Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора Центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів № 1 м. Кривий Ріг

5efc76a9308d5818841456

Державна підсумкова атестація в Центрі в умовах карантину завершилася успішно

Державну кваліфікаційну атестацію в ЦППРК №1 м. Кривий Ріг впродовж  червня 2020 року склаладало 5 навчальних груп із загальною кількістю 122 особи; з них 3 групи (68 осіб), де здобувачі освіти разом з професійною освітою здобули повну загальну середню освіту та 2 групи (54 особи), що навчалися професіям на базі повної загальної середньої освіти. За результатами ДКА майже 80% випускників отримали оцінки високого та достатнього рівня з професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки, 5 - дипломи з відзнакою.

Засідання державних кваліфікаційних комісій проводилося з дотриманням вимог до організації освітнього процесу в ЗП(ПТ)О..

 Свою роботу ДКК починала на подвір’ї Центру, де здобувачів освіти ознайомлювали з наказами «Про створення державної кваліфікаційної комісії для проведення державної кваліфікаційної атестації у 2020 році», «Про допуск здобувачів освіти до ДКА в 2019-2020 н.р.». Від підприємств, організацій запрошені та були присутні лише голови комісій: Назаренко В.П. - технолог відділу освіти виконкому     Металургійної районної у місті ради; Салогуб О.М.– директор ТОВ «БК САН», Фортуна О.В. - Фортуна О.В. – головний державний інспектор відділу нагляду у металургії, машинобудуванні, котлонагляді та за підйомними спорудами Криворізького гірничопромислового управління Держпраці.

Члени комісії та здобувачі освіти в навчальному корпусі та кабінетах дотримувалися маскового режиму й дистанції. Перед початком засідання медичною сестрою Центру проводився  температурний скринінг з відповідним записом у Листі здоров’я, у  навчальних кабінетах здійснювалися дезінфекція та провітрювання. Здобувачі освіти були поділені на підгрупи й заходили до освітнього закладу почергово. Під час проведення ДКА,  на щастя, учнів з підвищеною температурою та ознаками захворювання на короновірусу виявлено не було, всі випускники успішно склали ДКА.

Информер: коронавирус в Украине онлайн