Привітання директора

Доброго дня!

Ми раді вас вітати на сайті Центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів №1 міста Кривого Рогу Дніпропетровської області. 

Детальніше...

Запрошуємо на навчання

Запрошення на навчання

Електронна заява

ЗАЯВА

ЗАЯВА

на вступ до Центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів №1 м. Кривий Ріг

distance

ЦППРК №1 Дистанційне навчання

Шановний здобувач освіти ЦППРК №1!

З метою опановування навчальним матеріалом занять, які припадають на період карантину, тобі необхідно виконати ряд вимог, а саме:

  1. За посланням (у вигляді QR-коду) увійти на сторінку сайту «Дистанційне навчання».
  2. Щодня, відповідно до розкладу занять, «відвідувати» уроки шляхом завантаження відповідних посилань.
  3. Виконати  вимоги, які передбачені  відповідним навчальним заняттям та звітувати про виконання.

QR код

Запобігання поширенню коронавірусу

Новини

Уроки виробничого навчання на виробництві

ЦППРК №1 упродовж багатьох років тісно співпрацює з базовим підприємством ПАТ «Фірма «Криворіжбудмеханізація». Ця співпраця дає можливість учням Центру успішно оволодівати навичками управління будівельними машинами: кранами різних типів, бульдозерами , автогрейдерами, скреперами.

Здобуваються ці навички на уроках виробничого навчання. Як це здійснюється, було продемонстровано на відкритому уроці у групі № 11-15 за професією «машиніст крана (кранівник) 16.12.2015 р.( майстер виробничого навчання Карпенко О.В.). Темою уроку було «Перевірка стану крана перед початком роботи та випробовування механізмів крана в холостому режимі». На уроці учні навчилися виявляти несправності в механізмах крану під час його огляду та експлуатації в холостому режимі. Учні працювали на баштовому крані КБ-С981 під керівництвом досвідченого наставника, майстра виробничого навчання та відповідального за безпечне проведення робіт - інженера з охорони праці.