Навчаючись в ЦППРК №1, ви зможете

Безоплатно здобути професійно-технічну освіту

Отримувати стипендію під час навчання

Здобути повну загальну освіту (якщо маєш базову загальну освіту)

Отримувати 50% заробітної плати під час виробничої практики

Гарантовано отримати перше робоче місце відповідно до здобутої професії

Привітання директора

photo 2020 02 20 10 09 12Доброго дня!
Ми радо вас вітаємо на сайті нашого Центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів №1 міста Кривого Рогу Дніпропетровської області. 
Наш учбовий заклад майже ровесник професійно-технічної освіти України. Протягом багатьох десятирічь ми плідно працюємо над створенням робітничої еліти Кривбасу. За цей період викладачі та майстри виробничого навчання підготували десятки тисяч висококваліфікованих спеціалістів для промисловості, будівництва, мистецтва та сфери послуг. 
Підтримуючи тісні зв’язки з різноманітними підприємствами, гарантуємо стовідсотково працевлаштування випускників. Учбовий заклад має широку базу практики, що гарантує високий рівень сформованості учбових знань та навичок. 
Кваліфікований педагогічний персонал, що володіє сучасними та авторськими методиками, гарантує індивідуальний підхід до кожного учня та надає змогу розширити власні горизонти зростання. В розпорядженні – затишний гуртожиток, спортивна зала, спортивний майданчик та стадіон, різноманітні гуртки та секції, які спрямовані на всебічний розвиток учнів.
Кожного із викладачів Центру цікавлять, в першу чергу, глибокі знання, що можуть стати основою успішного старту на професійній ниві, а також перспективи подальшого розвитку кожного учня. 
Наш учбовий заклад – родина, яка готова вас прийняти в своє дружнє коло.

З найкращими побажаннями,

Озеряник Сергій Юрійович, виконуючий обов’язки директора ЦППРК №1

16.09.2018 року у парковій зоні (парк Героїв) розгорнулося справжнє «Місто професій». «Місто Професій» - національний проект в ході якого діти знайомляться з професіями нашого міста, мають змогу спробувати виконати ту чи іншу роботу, пов’язану з певною спеціальністю. Цей захід проводився у нашому місті вдруге і ЦППРК №1 - його незмінний учасник.

Велика кількість із присутніх на цьому свята із захопленням брала участь у майстер-класах, підготовлених педагогами та учнями Центру з професій «Маляр; штукатур; лицювальник-плиточник» та «Живописець; Монтажник експозиції та художньо-оформлювальних робіт».

Учні та їх батьки набували навичок виготовлення декоративних фігурок із гіпсу, розмальовували власноруч виготовлені фігурки, створювали за допомогою трафарету різноманітні зображення; виконувати стилізовані графічні зображення, монотипію, рельєф та його декоративне оформлення, роботи у техніці «Сухий пензель».

Професії Центру зацікавили значну кількість дітей і їх батьків. Вони з ентузіазмом оволодівали спеціальностями й отримували при цьому естетичне задоволення від виконаних робіт.

СОЦІАЛЬНІ ПАРТНЕРИ ЦППРК №1