+380978485508    cpprk1kr@gmail.com    вул. Каховська 13-б Кривий Ріг 50005    Пн - Пт 8.00-16.00

Привітання директора

ЦППРК №1 запрошує на навчання

Запрошення на навчання

Електронна заява

ЗАЯВА

ЗАЯВА

на вступ до Центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів №1 м. Кривий Ріг

Дистанційне навчання

distance

ЦППРК №1  Дистанційне навчання

Шановний здобувач освіти ЦППРК №1!

З метою опановування навчальним матеріалом занять, які припадають на період карантину, тобі необхідно виконати ряд вимог, а саме:

  1. За посланням (у вигляді QR-коду) увійти на сторінку сайту «Дистанційне навчання».
  2. Щодня, відповідно до розкладу занять, «відвідувати» уроки шляхом завантаження відповідних посилань.
  3. Виконати  вимоги, які передбачені  відповідним навчальним заняттям та звітувати про виконання.

QR код

16.09.2018 року у парковій зоні (парк Героїв) розгорнулося справжнє «Місто професій». «Місто Професій» - національний проект в ході якого діти знайомляться з професіями нашого міста, мають змогу спробувати виконати ту чи іншу роботу, пов’язану з певною спеціальністю. Цей захід проводився у нашому місті вдруге і ЦППРК №1 - його незмінний учасник.

Велика кількість із присутніх на цьому свята із захопленням брала участь у майстер-класах, підготовлених педагогами та учнями Центру з професій «Маляр; штукатур; лицювальник-плиточник» та «Живописець; Монтажник експозиції та художньо-оформлювальних робіт».

Учні та їх батьки набували навичок виготовлення декоративних фігурок із гіпсу, розмальовували власноруч виготовлені фігурки, створювали за допомогою трафарету різноманітні зображення; виконувати стилізовані графічні зображення, монотипію, рельєф та його декоративне оформлення, роботи у техніці «Сухий пензель».

Професії Центру зацікавили значну кількість дітей і їх батьків. Вони з ентузіазмом оволодівали спеціальностями й отримували при цьому естетичне задоволення від виконаних робіт.

[zt_gallery dir="novini/tspprk-1-na-miskomu-svyati-misto-profesij" width="700" height="700" thumbwidth="160" thumbheight="120"][/zt_gallery]