+380978485508    cpprk1kr@gmail.com    вул. Каховська 13-б Кривий Ріг 50005    Пн - Пт 8.00-16.00

Привітання директора

Доброго дня!

Ми раді вас вітати на сайті Центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів №1 міста Кривого Рогу Дніпропетровської області. 

Детальніше...

ЦППРК №1 запрошує на навчання

Запрошення на навчання

Електронна заява

ЗАЯВА

ЗАЯВА

на вступ до Центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів №1 м. Кривий Ріг

Дистанційне навчання

distance

ЦППРК №1  Дистанційне навчання

Шановний здобувач освіти ЦППРК №1!

З метою опановування навчальним матеріалом занять, які припадають на період карантину, тобі необхідно виконати ряд вимог, а саме:

  1. За посланням (у вигляді QR-коду) увійти на сторінку сайту «Дистанційне навчання».
  2. Щодня, відповідно до розкладу занять, «відвідувати» уроки шляхом завантаження відповідних посилань.
  3. Виконати  вимоги, які передбачені  відповідним навчальним заняттям та звітувати про виконання.

QR код

До уваги педагогів та здобувачів освіти!

Інформацію про всі зміни в освітніх процесах, які відбуваються через карантин та відповіді на найбільш поширені запитання можна знайти на спеціальному інфоресурсі – mon-covid19.info.

Впродовж вересня місяця у нашому навчальному закладі проводилися заходи по відзначенню 100- річчя з дня народження видатного українського педагога зі світовим ім’ям В.О.Сухомлинського.

У ході декади педагоги (за керівництва методиста Томілової М.В.) провели круглий стіл «Василь Сухомлинський у діалозі з сучасними ідеями нової української школи». Під час заходу викладачі Смушкова О.А., Могила А.С., Карпенко О.В., Арнаутова Т.В., Устінкіна І.О., Мірча Н.В., Виноградова О.А., майстри в/н Норик Д.О., Дуднік В.М., Огурцова А.С., Мільчаківська І.П. висвітлили погляди великого педагога на такі проблеми: соціальна відповідальність та гуманізм- найважливіші риси сучасного вчиталя; ситуації успіху в навчанні; народне виховання; формування духовно – моральних цінностей і потреб; роль сім’ї як основої цінності; трудове виховання; ціннісне ставлення до праці; особливості виховання та формування самосвідомості підлітків; естетичне виховання молоді; виховне значення слова у структурі уроку; вплив знань іноземної мови на процес формування громадянськості в учнів.

Для учнів була проведена година спілкування «Азбука педагогічних істин В.О.Сухомлинського». Основною метою її було: познайомити учнів з видатним українцем ( на жаль, учні дуже мало знають про нього); донести до підлітків основні ідеї педагога-гуманіста щодо формування  всебічно розвиненої, творчої, трудолюбивої, духовно багатої молодої людини.

Хочеться побажати нам усім (педагогам, учням) частіше звертатися до невмирущого джерела педагогічної мудрості світоча української педагогіки!