Навчаючись в ЦППРК №1, ви зможете

Безоплатно здобути професійно-технічну освіту

Отримувати стипендію під час навчання

Здобути повну загальну освіту (якщо маєш базову загальну освіту)

Отримувати 50% заробітної плати під час виробничої практики

Гарантовано отримати перше робоче місце відповідно до здобутої професії

З часу свого створення ( 1997р.) за професіями «машиніст крана (кранівник), стропальник» наш навчальний заклад навчає випускників шкіл, а також здійснює перепідготовку а підвищення кваліфікації слухачів за замовленнями підприємств, юридичних та фізичних осіб.

Накопиченим досвідом по підготовці кваліффікованих робітників цих професій поділилися педагоги Центру на засіданні міської секції ЗП( ПТ)О транспортно-вантажних робіт 29 січня 2019р..

Для педагогів міста викладачем Карпенко о.В. були проведені інтерактивні заходи, які про входили до прграми Тижня кранівників. Відкрив захід цікавий флешмобу « Ми-кранівники», який можна переглянути за посиланням https://drive.google.com/open?id=1HvLr9PdUsY6JxJzMxSG6iLBTQ_yKD-4Z.

Потім учні двох команд у ході мозкового штурму (Бітрейніка) змагалися у знанні обладнання кранів, основних «Золотих правил» кранівника, аналізували виробничі ситуації тощо. Гра була цікавою, захоплюючою та дала змогу учням закріпити та розвинути професійні компетентції..

У ході засідання, яке пройшло у формі круглого столу, головний державний інспектор відділу нагляду у металургії, машинобудуванні, котлонагляду та за підйомними спорудами Криворізького гірничопромислового управління Держнаглядпраці Фортуна О.В. ознайомила присутніх з новими Правилами охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання згідно з НПАОП 0.0.-1.80-18.; розглядалися питання оновлення змісту навчання та КМЗ транспортно-вантажних професій відповідно до вимог нового СП(ПТ)О; сучасних тенденцій в кранобудуванні вантажопідіймальних машин будівельного призначення; впровадження нових виробничих технологій під час виробничого навчання у майстернях та під час виробничої практики на підприємствах та організація навчально-виробничого процесу в умовах виробництва холдингу «Метінвест».

СОЦІАЛЬНІ ПАРТНЕРИ ЦППРК №1