+380978485508    cpprk1kr@gmail.com    вул. Каховська 13-б Кривий Ріг 50005    Пн - Пт 8.00-16.00

Привітання директора

Доброго дня!

Ми раді вас вітати на сайті Центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів №1 міста Кривого Рогу Дніпропетровської області. 

Детальніше...

ЦППРК №1 запрошує на навчання

Запрошення на навчання

Електронна заява

ЗАЯВА

ЗАЯВА

на вступ до Центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів №1 м. Кривий Ріг

Дистанційне навчання

distance

ЦППРК №1  Дистанційне навчання

Шановний здобувач освіти ЦППРК №1!

З метою опановування навчальним матеріалом занять, які припадають на період карантину, тобі необхідно виконати ряд вимог, а саме:

  1. За посланням (у вигляді QR-коду) увійти на сторінку сайту «Дистанційне навчання».
  2. Щодня, відповідно до розкладу занять, «відвідувати» уроки шляхом завантаження відповідних посилань.
  3. Виконати  вимоги, які передбачені  відповідним навчальним заняттям та звітувати про виконання.

QR код

До уваги педагогів та здобувачів освіти!

Інформацію про всі зміни в освітніх процесах, які відбуваються через карантин та відповіді на найбільш поширені запитання можна знайти на спеціальному інфоресурсі – mon-covid19.info.

З часу свого створення ( 1997р.) за професіями «машиніст крана (кранівник), стропальник» наш навчальний заклад навчає випускників шкіл, а також здійснює перепідготовку а підвищення кваліфікації слухачів за замовленнями підприємств, юридичних та фізичних осіб.

Накопиченим досвідом по підготовці кваліффікованих робітників цих професій поділилися педагоги Центру на засіданні міської секції ЗП( ПТ)О транспортно-вантажних робіт 29 січня 2019р..

Для педагогів міста викладачем Карпенко о.В. були проведені інтерактивні заходи, які про входили до прграми Тижня кранівників. Відкрив захід цікавий флешмобу « Ми-кранівники», який можна переглянути за посиланням https://drive.google.com/open?id=1HvLr9PdUsY6JxJzMxSG6iLBTQ_yKD-4Z.

Потім учні двох команд у ході мозкового штурму (Бітрейніка) змагалися у знанні обладнання кранів, основних «Золотих правил» кранівника, аналізували виробничі ситуації тощо. Гра була цікавою, захоплюючою та дала змогу учням закріпити та розвинути професійні компетентції..

У ході засідання, яке пройшло у формі круглого столу, головний державний інспектор відділу нагляду у металургії, машинобудуванні, котлонагляду та за підйомними спорудами Криворізького гірничопромислового управління Держнаглядпраці Фортуна О.В. ознайомила присутніх з новими Правилами охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання згідно з НПАОП 0.0.-1.80-18.; розглядалися питання оновлення змісту навчання та КМЗ транспортно-вантажних професій відповідно до вимог нового СП(ПТ)О; сучасних тенденцій в кранобудуванні вантажопідіймальних машин будівельного призначення; впровадження нових виробничих технологій під час виробничого навчання у майстернях та під час виробничої практики на підприємствах та організація навчально-виробничого процесу в умовах виробництва холдингу «Метінвест».