+380978485508    cpprk1kr@gmail.com    вул. Каховська 13-б Кривий Ріг 50005    Пн - Пт 8.00-16.00

Привітання директора

Доброго дня!

Ми раді вас вітати на сайті Центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів №1 міста Кривого Рогу Дніпропетровської області. 

Детальніше...

ЦППРК №1 запрошує на навчання

Запрошення на навчання

Електронна заява

ЗАЯВА

ЗАЯВА

на вступ до Центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів №1 м. Кривий Ріг

Дистанційне навчання

distance

ЦППРК №1  Дистанційне навчання

Шановний здобувач освіти ЦППРК №1!

З метою опановування навчальним матеріалом занять, які припадають на період карантину, тобі необхідно виконати ряд вимог, а саме:

  1. За посланням (у вигляді QR-коду) увійти на сторінку сайту «Дистанційне навчання».
  2. Щодня, відповідно до розкладу занять, «відвідувати» уроки шляхом завантаження відповідних посилань.
  3. Виконати  вимоги, які передбачені  відповідним навчальним заняттям та звітувати про виконання.

QR код

До уваги педагогів та здобувачів освіти!

Інформацію про всі зміни в освітніх процесах, які відбуваються через карантин та відповіді на найбільш поширені запитання можна знайти на спеціальному інфоресурсі – mon-covid19.info.

Відповідно до плану роботи Центру у березні місяці двоє молодих майстрів виробничого навчання Глячишин О.О. (за професією «офіціант») та Огурцова А.С. (за професією «електрозварник») провели відкриті уроки  у групах третього та другого курсу.

Відкритий урок — це лінза, яка фокусує основні ідеї індивідуальної роботи педагога.  Молоді педагоги продемонстрували добре володіння сучасними формами та методами проведення уроків професійно – практичної підготовки та гарний фаховий рівень.

Впродовж уроків вони прагнули: залучати до роботи кожного учня, не випускаючи з поля зору роботу всієї групи; розвивати в учнів здібності аналізувати свою роботу; заохочували учнів до самостійності, свідомої активності та самоконтролю; формували уміння знаходити причини помилок та засоби їх усунення; виховували в учнів звичку правильної організації робочого місця та забезпечення безпечних умов праці.

Бажаємо молодим майстрам подальшого професійного зростання та вдячних учнів!