Навчаючись в ЦППРК №1, ви зможете

Безоплатно здобути професійно-технічну освіту

Отримувати стипендію під час навчання

Здобути повну загальну освіту (якщо маєш базову загальну освіту)

Отримувати 50% заробітної плати під час виробничої практики

Гарантовано отримати перше робоче місце відповідно до здобутої професії

Привітання директора

photo 2020 02 20 10 09 12Доброго дня!
Ми радо вас вітаємо на сайті нашого Центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів №1 міста Кривого Рогу Дніпропетровської області. 
Наш учбовий заклад майже ровесник професійно-технічної освіти України. Протягом багатьох десятирічь ми плідно працюємо над створенням робітничої еліти Кривбасу. За цей період викладачі та майстри виробничого навчання підготували десятки тисяч висококваліфікованих спеціалістів для промисловості, будівництва, мистецтва та сфери послуг. 
Підтримуючи тісні зв’язки з різноманітними підприємствами, гарантуємо стовідсотково працевлаштування випускників. Учбовий заклад має широку базу практики, що гарантує високий рівень сформованості учбових знань та навичок. 
Кваліфікований педагогічний персонал, що володіє сучасними та авторськими методиками, гарантує індивідуальний підхід до кожного учня та надає змогу розширити власні горизонти зростання. В розпорядженні – затишний гуртожиток, спортивна зала, спортивний майданчик та стадіон, різноманітні гуртки та секції, які спрямовані на всебічний розвиток учнів.
Кожного із викладачів Центру цікавлять, в першу чергу, глибокі знання, що можуть стати основою успішного старту на професійній ниві, а також перспективи подальшого розвитку кожного учня. 
Наш учбовий заклад – родина, яка готова вас прийняти в своє дружнє коло.

З найкращими побажаннями,

Озеряник Сергій Юрійович, виконуючий обов’язки директора ЦППРК №1

Щороку на початку березня в ЦППРК №1 з новою силою оживає поетичне слово нашого пророка – Тараса Шевченка. Наш освітній заклад заклад долучається до ушанування пам’яті та популяризація творчості видатного сина українського  народу, задля виховання в молодого покоління поваги до мови й традицій свого народу.

Впродовж цьогорічного тижня Шевченку було проведено такі заходи:

  • флешмоб «Ми вшануємо Шевченка»,
  • літературно- мистецька світлина «Тарас Шевченко і сучасність»;
  • книжкова виставка «Пророче слово Кобзаря».

Другий рік поспіль учні Центру долучаються до поетичного слова Кобзаря завдяки організованому методичною службою професійно-технічної освіти у Дніпропетровської області конкурсі читців-декламаторів «ЗП(ПТ)О Дніпропетровщини читають Шевченка».

Весь учівський і педагогічний колектив Центру радіє творчим досягненням наших читців Литвиненко Тетяни і Шокало Вероніки, які (за рішенням журі) посіли третє місце  у цьогорічному конкурсі.

Пишаємося вами, дівчатка, й бажаємо пронести по всьому життю любов й повагу до безсмертного слова Кобзаря!

СОЦІАЛЬНІ ПАРТНЕРИ ЦППРК №1