+380978485508    cpprk1kr@gmail.com    вул. Каховська 13-б Кривий Ріг 50005    Пн - Пт 8.00-16.00

Привітання директора

Доброго дня!

Ми раді вас вітати на сайті Центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів №1 міста Кривого Рогу Дніпропетровської області. 

Детальніше...

ЦППРК №1 запрошує на навчання

Запрошення на навчання

Електронна заява

ЗАЯВА

ЗАЯВА

на вступ до Центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів №1 м. Кривий Ріг

Дистанційне навчання

distance

ЦППРК №1  Дистанційне навчання

Шановний здобувач освіти ЦППРК №1!

З метою опановування навчальним матеріалом занять, які припадають на період карантину, тобі необхідно виконати ряд вимог, а саме:

  1. За посланням (у вигляді QR-коду) увійти на сторінку сайту «Дистанційне навчання».
  2. Щодня, відповідно до розкладу занять, «відвідувати» уроки шляхом завантаження відповідних посилань.
  3. Виконати  вимоги, які передбачені  відповідним навчальним заняттям та звітувати про виконання.

QR код

До уваги педагогів та здобувачів освіти!

Інформацію про всі зміни в освітніх процесах, які відбуваються через карантин та відповіді на найбільш поширені запитання можна знайти на спеціальному інфоресурсі – mon-covid19.info.

З 18.11. по 22.11.2019 р. у Центрі підготовки і перепідготовки робітничих кадрів №1 м.Кривий Ріг відбувся  Тиждень енергозбереження.  Відповідно до плану тижня майстрами в/н та класними керівниками проведені в своїх групах години спілкування, бесіди та виховні години. Викладач спецдисциплін Бедринець О.В. організувала та провела позаурочний виховний захід на тему «Збережемо енергію – збережемо планету!», активними учасниками якого були викладач української мови і літератури Смушкова О.А., біології  - Аванесян А.С. , фізики - Шабаєва Л.І.

У гуртожитку навчального закладу вихователь Сердюк О.В провела зі здобувачами освіти бесіду «Енергозаощадження в побуті». Інженер з охорони праці Архіпова Л.М. організувала  конкурс плакатів на тему енергозбереження.