Навчаючись в ЦППРК №1, ви зможете

Безоплатно здобути професійно-технічну освіту

Отримувати стипендію під час навчання

Здобути повну загальну освіту (якщо маєш базову загальну освіту)

Отримувати 50% заробітної плати під час виробничої практики

Гарантовано отримати перше робоче місце відповідно до здобутої професії

Привітання директора

photo 2020 02 20 10 09 12Доброго дня!
Ми радо вас вітаємо на сайті нашого Центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів №1 міста Кривого Рогу Дніпропетровської області. 
Наш учбовий заклад майже ровесник професійно-технічної освіти України. Протягом багатьох десятирічь ми плідно працюємо над створенням робітничої еліти Кривбасу. За цей період викладачі та майстри виробничого навчання підготували десятки тисяч висококваліфікованих спеціалістів для промисловості, будівництва, мистецтва та сфери послуг. 
Підтримуючи тісні зв’язки з різноманітними підприємствами, гарантуємо стовідсотково працевлаштування випускників. Учбовий заклад має широку базу практики, що гарантує високий рівень сформованості учбових знань та навичок. 
Кваліфікований педагогічний персонал, що володіє сучасними та авторськими методиками, гарантує індивідуальний підхід до кожного учня та надає змогу розширити власні горизонти зростання. В розпорядженні – затишний гуртожиток, спортивна зала, спортивний майданчик та стадіон, різноманітні гуртки та секції, які спрямовані на всебічний розвиток учнів.
Кожного із викладачів Центру цікавлять, в першу чергу, глибокі знання, що можуть стати основою успішного старту на професійній ниві, а також перспективи подальшого розвитку кожного учня. 
Наш учбовий заклад – родина, яка готова вас прийняти в своє дружнє коло.

З найкращими побажаннями,

Озеряник Сергій Юрійович, виконуючий обов’язки директора ЦППРК №1

04.02.2020р. здобувачі освіти ЦППРК№1  - члени гуртків технічної творчості стали учасниками  майстер клас, який відбувся  на базі ДВНЗ «Криворізький державний педагогічний університет» для   закладів ЗП(ПТ)О м.Кривий Ріг.

Методист НМЦ ПТО Дніпропетровської області Труш В.І розкрила питання формування у здобувачів освіти ключових компетенцій через участь в роботі гуртків технічної творчості,надала методичну допомогу в організації роботи гуртків .

Асистент кафедри ЗТД та ПН КДПУ Архіпову І.О.  ознайомив з методами впровадження доповненої реальності при проведенні занять гуртків технічної творчості. Для учасників майстер класу була проведена виставка виробів технічної творчості студентів КДПУ і надана можливість прийняти участь у майстер класі «Технологія виготовлення творчих експонатів» . Учасники з великим задоволення виготовляли квіти з тонкого оцинкованого листового металу та інші вироби які будуть представлені на конкурсах технічної творчості.

Висловлюємо вдячність асистенту кафедри ЗТД та ПН КДПУ Архіпову І.О. за змістовний цікавий захід.

СОЦІАЛЬНІ ПАРТНЕРИ ЦППРК №1