Навчаючись в ЦППРК №1, ви зможете

Безоплатно здобути професійно-технічну освіту

Отримувати стипендію під час навчання

Здобути повну загальну освіту (якщо маєш базову загальну освіту)

Отримувати 50% заробітної плати під час виробничої практики

Гарантовано отримати перше робоче місце відповідно до здобутої професії

Привітання директора

photo 2020 02 20 10 09 12Доброго дня!
Ми радо вас вітаємо на сайті нашого Центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів №1 міста Кривого Рогу Дніпропетровської області. 
Наш учбовий заклад майже ровесник професійно-технічної освіти України. Протягом багатьох десятирічь ми плідно працюємо над створенням робітничої еліти Кривбасу. За цей період викладачі та майстри виробничого навчання підготували десятки тисяч висококваліфікованих спеціалістів для промисловості, будівництва, мистецтва та сфери послуг. 
Підтримуючи тісні зв’язки з різноманітними підприємствами, гарантуємо стовідсотково працевлаштування випускників. Учбовий заклад має широку базу практики, що гарантує високий рівень сформованості учбових знань та навичок. 
Кваліфікований педагогічний персонал, що володіє сучасними та авторськими методиками, гарантує індивідуальний підхід до кожного учня та надає змогу розширити власні горизонти зростання. В розпорядженні – затишний гуртожиток, спортивна зала, спортивний майданчик та стадіон, різноманітні гуртки та секції, які спрямовані на всебічний розвиток учнів.
Кожного із викладачів Центру цікавлять, в першу чергу, глибокі знання, що можуть стати основою успішного старту на професійній ниві, а також перспективи подальшого розвитку кожного учня. 
Наш учбовий заклад – родина, яка готова вас прийняти в своє дружнє коло.

З найкращими побажаннями,

Озеряник Сергій Юрійович, виконуючий обов’язки директора ЦППРК №1

Упродовж лютого місяця педагоги Центру, які підлягають атестації в цьому році, провели відкриті уроки з використанням сучасних освітніх технологій. 

Молодим викладачем Бедринець О.В. – зі сецдисципліни монтажників з монтажу залізобетонних та сталевих  конструкцій . Тема уроку: «Вантажозахватні пристрої. Призначення вантажозахватних пристроїв та їх поділ» була добре засвоєна здобувачами освіти завдяки вдало використаним активним формам навчання, практичним методам, електронній презентації, випереджувальним завданнями тощо.

Досвідчений викладач математики Мірча Н.В. провела разом з молодим викладачем біології та екології Аванесян А.С. інтегрований урок за темою: «Теорія ймовірності. Випадкова подія. Класичне визначення ймовірності. Відносна частота подій». На уроці здобувачі освіти працювали в групах, матеріал уроку включав велику кількість задач на основі життєвих ситуацій, був надзвичайно насичений та пізнавальний.

 

СОЦІАЛЬНІ ПАРТНЕРИ ЦППРК №1