Навчаючись в ЦППРК №1, ви зможете

Безоплатно здобути професійно-технічну освіту

Отримувати стипендію під час навчання

Здобути повну загальну освіту (якщо маєш базову загальну освіту)

Отримувати 50% заробітної плати під час виробничої практики

Гарантовано отримати перше робоче місце відповідно до здобутої професії

Привітання директора

photo 2020 02 20 10 09 12Доброго дня!
Ми радо вас вітаємо на сайті нашого Центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів №1 міста Кривого Рогу Дніпропетровської області. 
Наш учбовий заклад майже ровесник професійно-технічної освіти України. Протягом багатьох десятирічь ми плідно працюємо над створенням робітничої еліти Кривбасу. За цей період викладачі та майстри виробничого навчання підготували десятки тисяч висококваліфікованих спеціалістів для промисловості, будівництва, мистецтва та сфери послуг. 
Підтримуючи тісні зв’язки з різноманітними підприємствами, гарантуємо стовідсотково працевлаштування випускників. Учбовий заклад має широку базу практики, що гарантує високий рівень сформованості учбових знань та навичок. 
Кваліфікований педагогічний персонал, що володіє сучасними та авторськими методиками, гарантує індивідуальний підхід до кожного учня та надає змогу розширити власні горизонти зростання. В розпорядженні – затишний гуртожиток, спортивна зала, спортивний майданчик та стадіон, різноманітні гуртки та секції, які спрямовані на всебічний розвиток учнів.
Кожного із викладачів Центру цікавлять, в першу чергу, глибокі знання, що можуть стати основою успішного старту на професійній ниві, а також перспективи подальшого розвитку кожного учня. 
Наш учбовий заклад – родина, яка готова вас прийняти в своє дружнє коло.

З найкращими побажаннями,

Озеряник Сергій Юрійович, виконуючий обов’язки директора ЦППРК №1

6 лютого на базі Центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів №1 у Центрі професійної кар’єри відбувся тренінг «Побудова і розвиток професійної кар’єри молоді»», мета якого: формування психологічної готовності випускників ЗП(ПТ)О до професійної діяльності , працевлаштування на підприємствах. 

Учасниками заходу були представники ЗП(ПТ)О міста, яким презентовано роботу Центру професійної кар’єри ЦППРК№1.

Піднімалися питання тенденцій ринку праці і пріоритетних професії в регіоні, можливості    професійного та кар’єрного росту молоді, запровадження сучасних форм і методів профорієнтаційної роботи з учнями ЗОШ.

Для здобувачів освіти випускних груп  Центру Якуріною  О.В.,спеціалістом відділу профорієнтації КМРЦЗ, та Дзюнич С.А.,психологог Центру ,був проведений тренінг .На ньому відпрацьовані навички здобувачів освіти по складанню резюме, техніці пошуку роботи, спілкуванню з роботодавцем при працевлаштуванні, побудови і розвитку професійної кар’єри, а також формуванню підприємницької компетентності молоді.

СОЦІАЛЬНІ ПАРТНЕРИ ЦППРК №1