Навчаючись в ЦППРК №1, ви зможете

Безоплатно здобути професійно-технічну освіту

Отримувати стипендію під час навчання

Здобути повну загальну освіту (якщо маєш базову загальну освіту)

Отримувати 50% заробітної плати під час виробничої практики

Гарантовано отримати перше робоче місце відповідно до здобутої професії

Привітання директора

photo 2020 02 20 10 09 12Доброго дня!
Ми радо вас вітаємо на сайті нашого Центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів №1 міста Кривого Рогу Дніпропетровської області. 
Наш учбовий заклад майже ровесник професійно-технічної освіти України. Протягом багатьох десятирічь ми плідно працюємо над створенням робітничої еліти Кривбасу. За цей період викладачі та майстри виробничого навчання підготували десятки тисяч висококваліфікованих спеціалістів для промисловості, будівництва, мистецтва та сфери послуг. 
Підтримуючи тісні зв’язки з різноманітними підприємствами, гарантуємо стовідсотково працевлаштування випускників. Учбовий заклад має широку базу практики, що гарантує високий рівень сформованості учбових знань та навичок. 
Кваліфікований педагогічний персонал, що володіє сучасними та авторськими методиками, гарантує індивідуальний підхід до кожного учня та надає змогу розширити власні горизонти зростання. В розпорядженні – затишний гуртожиток, спортивна зала, спортивний майданчик та стадіон, різноманітні гуртки та секції, які спрямовані на всебічний розвиток учнів.
Кожного із викладачів Центру цікавлять, в першу чергу, глибокі знання, що можуть стати основою успішного старту на професійній ниві, а також перспективи подальшого розвитку кожного учня. 
Наш учбовий заклад – родина, яка готова вас прийняти в своє дружнє коло.

З найкращими побажаннями,

Озеряник Сергій Юрійович, виконуючий обов’язки директора ЦППРК №1

13 лютого педагоги та здобувачі освіти Центру відвідали ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг»  - один з найбільших виробників металопродукції в Україні.

Екскурсія була добре організованою з дотриманням основних вимог безпеки життєдіяльності. Багато з екскурсантів були вперше на металургійному комбінаті й сподівалися дізнатися багато нового та цікавого. Їх сподівання справдилися.

Розпочався захід з  Музею історії АрселорМіттал Кривий Ріг, оглянули його основні експозиції та детально ознайомилися з про минулим і сучасним підприємства.

Потім відвідували  два цехи  одного з восьми департаментів підприємства - прокатного:

У сортопрокатному цеху №1 прокатного департаменту із захопленням спостерігали за  виробничим циклом виготовлення  дроту.

У вальцетокарному  цехуза розточуванням, фрезеруванням валків для випуску металопрокату, що відповідає вимогам світових стандартів.

Колектив ЦППРК №1 висловує щиру подяку керівництву АрселорМіттал Кривий Ріг за цікаву та надзичайно пізнавальну екскурсію.

СОЦІАЛЬНІ ПАРТНЕРИ ЦППРК №1