Навчаючись в ЦППРК №1, ви зможете

Безоплатно здобути професійно-технічну освіту

Отримувати стипендію під час навчання

Здобути повну загальну освіту (якщо маєш базову загальну освіту)

Отримувати 50% заробітної плати під час виробничої практики

Гарантовано отримати перше робоче місце відповідно до здобутої професії

Привітання директора

photo 2020 02 20 10 09 12Доброго дня!
Ми радо вас вітаємо на сайті нашого Центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів №1 міста Кривого Рогу Дніпропетровської області. 
Наш учбовий заклад майже ровесник професійно-технічної освіти України. Протягом багатьох десятирічь ми плідно працюємо над створенням робітничої еліти Кривбасу. За цей період викладачі та майстри виробничого навчання підготували десятки тисяч висококваліфікованих спеціалістів для промисловості, будівництва, мистецтва та сфери послуг. 
Підтримуючи тісні зв’язки з різноманітними підприємствами, гарантуємо стовідсотково працевлаштування випускників. Учбовий заклад має широку базу практики, що гарантує високий рівень сформованості учбових знань та навичок. 
Кваліфікований педагогічний персонал, що володіє сучасними та авторськими методиками, гарантує індивідуальний підхід до кожного учня та надає змогу розширити власні горизонти зростання. В розпорядженні – затишний гуртожиток, спортивна зала, спортивний майданчик та стадіон, різноманітні гуртки та секції, які спрямовані на всебічний розвиток учнів.
Кожного із викладачів Центру цікавлять, в першу чергу, глибокі знання, що можуть стати основою успішного старту на професійній ниві, а також перспективи подальшого розвитку кожного учня. 
Наш учбовий заклад – родина, яка готова вас прийняти в своє дружнє коло.

З найкращими побажаннями,

Озеряник Сергій Юрійович, виконуючий обов’язки директора ЦППРК №1

Афганістан… У нашій свідомості це слово стало синонімом справжнього людського лиха, справжнього пекла. Афганська війна безжально перекреслила тисячі молодих життів, понівечила долі.

15 лютого 2020 року вся країна відзначає 31-у річницю виведення військ з Афганістану. Здобувачі освіти разом з педагогічними працівниками нашого освітнього закладу також  вшанували  учасників бойових дій на території інших держав та долучилися до проведення різноманітних заходів, а саме:

  • класний керівник Рубцова Л.А. провела позакласний захід «Афганістан болить в душі моїй» для здобувачів освіти І курсу;
  • майстри в/н Дуднік В.М. та Мільчаковська І.П. провели виховну годину «Ми їх не забули» для здобувачів освіти ІІІ курсу;
  • класний керівник Білецька С.В. провела виховний захід «Ціна чужої війни» для здобувачів освіти ІІ курсу.

Також 14.02.2020 року  наш заклад прийняв участь у районних урочистостях (мітинг-реквієм з покладанням квітів) до пам’ятника воїну – афганцю, де вшанували пам'ять  воїнів, які не повернулися додому.

СОЦІАЛЬНІ ПАРТНЕРИ ЦППРК №1