+380978485508cpprk1kr@gmail.comвул. Каховська 13-б Кривий Ріг Дніпропетровська 50005 Україна

Навчаючись в ЦППРК №1, ви зможете

Безоплатно здобути професійно-технічну освіту та повну загальну освіту (якщо маєш базову загальну освіту)

Отримувати стипендію під час навчання та 50% заробітної плати під час виробничої практики

Гарантовано отримати перше робоче місце відповідно до здобутої професії

Згідно з річним планом роботи, з метою сприяння підвищення професійної культури, престижності робітничих професій, розвитку творчої активності з 10.03.2020 р. по 13.03.2020 р. в ЦППРК №1 відбувся предметний тиждень зварників та монтажників з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій. У тижні брали участь здобувачі освіти усіх курсів, які навчаються за цією спеціальністю.

Програма тижня включала такі заходи:

  • вікторина «Що я знаю про зварювання та монтаж конструкцій?», у ході якої учасники могли перевірити свої зання, здобуті на уроках спецтехнології;
  • інтелектуально – розважальна гра «Краще всіх», у якій визначилися найбільш креативні та кмітливі серед монтажників і зварників завдяки участі в конкурсах «Збери слово, «Хто я», «Так або ні», «Вгадай-но», «Послідовність», «Знайди слова;
  • відкритий урок виробничого навчання з професії монтажник з монтажу ЗБК, проведений майстром в/н Огурцовою Г.С.. Тема: «Перевірка будівельних конструкцій: вимірювання довжини, висоти, ширини»;
  • усний журнал «Чи знаєте, ви що …..?», впродож якого здобувачі освіти отримали інформацію про сучасні технології зварювання Kemppi RGT –нові принципи проектування зварних конструкцій; перглянули та обговорили відеофільм «Монтаж залізобетонних колон».

Предметний тиждень сприяв зацікавленості здобувачів освіти майбутньою професією, розвитку їх теоретичних знань а практичних умінь та навичок застосовувати їх у нестандарних умовах

distance

ЦППРК №1 Дистанційне навчання

Шановний здобувач освіти ЦППРК №1!

З метою опановування навчальним матеріалом занять, які припадають на період карантину, тобі необхідно виконати ряд вимог, а саме:

  1. За посланням (у вигляді QR-коду) увійти на сторінку сайту «Дистанційне навчання».
  2. Щодня, відповідно до розкладу занять, «відвідувати» уроки шляхом завантаження відповідних посилань.
  3. Виконати  вимоги, які передбачені  відповідним навчальним заняттям та звітувати про виконання.

QR код

Привітання директора

photo 2020 02 20 10 09 12

Доброго дня!

Ми раді вас вітати на сайті Центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів №1 міста Кривого Рогу Дніпропетровської області. 
З часу свого заснування, більше ніж 70 років, заклад професійної (професійно-технічної) освіти плідно працює задля формування конкурентноспроможної робітничої еліти Кривбасу.

За цей період викладачі та майстри виробничого навчання підготували десятки тисяч висококваліфікованих спеціалістів для промисловості, будівництва, мистецтва та сфери послуг тощо. 

Підтримуючи тісні зв’язки з соціальними партнерами різної форми власності, гарантуємо стовідсотково працевлаштування випускників. Центр має широку базу виробничої практики, що гарантує високий рівень сформованості учбових знань та навичок, впроваджує дуальну форму навчання. 

Кваліфікований педагогічний персонал, який досконало володіє та активно впроваджує сучасні інноваційні освітні технології, гарантує індивідуальний підхід до кожного здобувача освіти та закладає підрунтя для їх самовдосконалення й розширення власних горизонтів зростання. До послуг здобувачів освіти: навчальні кабінети та виробничі майстерні, затишний гуртожиток, спортивна зала, спортивний майданчик та стадіон, різноманітні предметні гуртки та спортивні секції, діяльність яких спрямована на їх всебічний розвиток.

Кожного із викладачів Центру цікавлять, у першу чергу, глибокі знання, що можуть стати основою успішного старту на професійній ниві, а також перспективи подальшого розвитку кожної особистості. 

Наш освітній заклад – родина, яка готова прийняти вас в своє дружнє коло.

З найкращими побажаннями,

Сергій Озеряник, виконуючий обов’язки директора ЦППРК №1 м. Кривий Ріг

СОЦІАЛЬНІ ПАРТНЕРИ ЦППРК №1