+380978485508 cpprk1kr@gmail.com вул. Каховська 13-б Кривий Ріг Дніпропетровська 50005 Україна

Навчаючись в ЦППРК №1, ви зможете

Безоплатно здобути професійно-технічну та повну загальну освіту (якщо маєш базову загальну)

Отримувати стипендію під час навчання та 50% заробітної плати під час виробничої практики

Гарантовано отримати перше робоче місце відповідно до здобутої професії

Привітання директора

photo 2020 02 20 10 09 12

Доброго дня!

Ми раді вас вітати на сайті Центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів №1 міста Кривого Рогу Дніпропетровської області. 

Детальніше...

ЦППРК №1 запрошує на навчання

Запрошення на навчання

Електронна заява

ЗАЯВА

ЗАЯВА

на вступ до Центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів №1 м. Кривий Ріг

Щороку 28 квітня в Україні  (згідно з указом Президента України «Про День охорони праці» від 18.08.2006 № 685/2006) відзначають День охорони праці, який збігається зі Всесвітнім днем охорони праці. До цієї дати приурочуються Тижні охорони праці у ЗП(ПТ)О з метою запобігання травматизму, формування потреби у здоровому і безпечному способі життя,  залучення здобувачів освіти до роз’яснювальної роботи з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, набуття умінь свідомого ставлення до збереження здоров’я та життя людей.

Керуючись реаліями сьогодення, цьогорічний Тиждень охорони праці в ЦППРК №1 відбувся дистанційно й в основному був присвячений темі профілактики захворювання на короновірус COVID-19.

Упродовж Тижня (21-28 квітня) були проводені такі заходи:

- обстежено стан  охорони праці кабінетів, майстерень та інших приміщень Центру (з дотриманням правил поведінки під час карантину);
- здійнена перевірка  наявності інструкцій, застережних написів у Центрі для  працівників, що працюють за гнучким графіком в умовах карантину та для відвідувачів;

- майстри виробничого навчання, класні керівники та куратори груп підготували інформаційні  години для здобувачів освіти з питань електробезпеки, пожежної безпеки, санітарії та гігієни та  про безпеку дорожнього руху.

- інженер з охорони праці Архипова Л.М. та  викладач з охорони праці (старший майстер) Яковенко Т.О.   організували онлайн- конференцію для працівників Центру на тему: «Безпечні умови праці та побуту в умовах карантину»;

- відбулися онлайн - конкурс на кращу стіннівку «Охорона праці очима здобувачів освіти» та онлайн -  презентація відеороликів від здобувачів освіти на тему: «Я і пандемія».

distance

ЦППРК №1 Дистанційне навчання

Шановний здобувач освіти ЦППРК №1!

З метою опановування навчальним матеріалом занять, які припадають на період карантину, тобі необхідно виконати ряд вимог, а саме:

  1. За посланням (у вигляді QR-коду) увійти на сторінку сайту «Дистанційне навчання».
  2. Щодня, відповідно до розкладу занять, «відвідувати» уроки шляхом завантаження відповідних посилань.
  3. Виконати  вимоги, які передбачені  відповідним навчальним заняттям та звітувати про виконання.

QR код

До уваги педагогів та здобувачів освіти!

Інформацію про всі зміни в освітніх процесах, які відбуваються через карантин та відповіді на найбільш поширені запитання можна знайти на спеціальному інфоресурсі – mon-covid19.info.