+380978485508    cpprk1kr@gmail.com    вул. Каховська 13-б Кривий Ріг 50005    Пн - Пт 8.00-16.00

Привітання директора

Доброго дня!

Ми раді вас вітати на сайті Центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів №1 міста Кривого Рогу Дніпропетровської області. 

З часу свого заснування, більше ніж 70 років, заклад професійної (професійно-технічної) освіти плідно працює задля формування конкурентноспроможної робітничої еліти Кривбасу.

Детальніше...

ЦППРК №1 запрошує на навчання

Запрошення на навчання

Електронна заява

ЗАЯВА

ЗАЯВА

на вступ до Центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів №1 м. Кривий Ріг

Дистанційне навчання

distance

ЦППРК №1  Дистанційне навчання

Шановний здобувач освіти ЦППРК №1!

З метою опановування навчальним матеріалом занять, які припадають на період карантину, тобі необхідно виконати ряд вимог, а саме:

  1. За посланням (у вигляді QR-коду) увійти на сторінку сайту «Дистанційне навчання».
  2. Щодня, відповідно до розкладу занять, «відвідувати» уроки шляхом завантаження відповідних посилань.
  3. Виконати  вимоги, які передбачені  відповідним навчальним заняттям та звітувати про виконання.

QR код

вступні випрбування 1

вступні випробування 2

вступні випробування 3

ГРАФІК  ПРОВЕДЕННЯ  СПІВБЕСІД

27.08.2020року

Кухар, офіціант –група 05-20, кабінет № 3

Майстер в/н:  Щербакова М.В.      Викладач: Тищенко І.А.

Машиніст крана(кранівник),стропальник –група 07-20, кабінет № 6

Майстер в/н :  Дмітрієнко Н.А.    Викладач:  Смушкова Е.А.

Монтажник ЗБК, зварник ручного зварювання–група 06-20, кабінет № 16

Майстер в/н:  Огурцова А.С.   Викладач:  Бедринець О.В.

28.08.2020року

Кухар, офіціант –група  15-20, кабінет № 9

Майстер в/н:  Глячишин О.О.    Викладач: Єріс Ю.В.

Машиніст крана(кранівник) –група  11-20,   кабінет № 14

Майстер в/н :  Мільчаковська І.П.   Викладач:  Попеску А.В.

Електрогазозварник –група 10-20,  кабінет № 16

Майстер в/н:  Книжник А.В.    Викладач: Бедринець О.В.

Живописець, монтажник експозиції та ХОР–група 04-20, художня майстерня

Майстер в/н: Шабаєв Ю.В.     Викладач: Устінкіна І.А.

Машиніст бульдозера, машиніст автогрейдера, машиніст скрепера –група 17-20,  кабінет № 15

Майстер в/н: Дуднік В.М.     Викладач:  Карпенко О.В.