+380978485508    cpprk1kr@gmail.com    вул. Каховська 13-б Кривий Ріг 50005    Пн - Пт 8.00-16.00

Привітання директора

Доброго дня!

Ми раді вас вітати на сайті Центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів №1 міста Кривого Рогу Дніпропетровської області. 

З часу свого заснування, більше ніж 70 років, заклад професійної (професійно-технічної) освіти плідно працює задля формування конкурентноспроможної робітничої еліти Кривбасу.

Детальніше...

ЦППРК №1 запрошує на навчання

Запрошення на навчання

Електронна заява

ЗАЯВА

ЗАЯВА

на вступ до Центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів №1 м. Кривий Ріг

Дистанційне навчання

distance

ЦППРК №1  Дистанційне навчання

Шановний здобувач освіти ЦППРК №1!

З метою опановування навчальним матеріалом занять, які припадають на період карантину, тобі необхідно виконати ряд вимог, а саме:

  1. За посланням (у вигляді QR-коду) увійти на сторінку сайту «Дистанційне навчання».
  2. Щодня, відповідно до розкладу занять, «відвідувати» уроки шляхом завантаження відповідних посилань.
  3. Виконати  вимоги, які передбачені  відповідним навчальним заняттям та звітувати про виконання.

QR код

Карантин через поширення пандемії̈ COVID-19 поставив нові виклики перед закладами освіти взагалі і нашим Центром – зокрема. Тому Свято знань розпочалося не з урочистої лінійки, а з температурного скринінгу та заходів по забезпеченню маского режиму.

 Та все ж ЦППРК №1 зустрів учнів привітно та радісно. Педагоги приготували для них  виховні заходи, які прагнули провести цікаво та  залучити до спілкування  якомога більше здобувачів освіти. Теми Першого уроку були: «Розкажемо Європі про себе», «Наша сила в єдності» тощо.

Нвчальні заняття розпочалися у підготовлених з дотриманням протиепідемічних норм аудиторіях. У всіх приміщення Центру, включаючи  навчальні кабінети, виробничі майстерні, коридори, їдальня, гуртожиток тощо,  створені безпечні умови для успішного проходження освітнього процесу та запобігання зарадження COVID-19.

Бажаємо всім учням успішно пройти сходинками професійного зростання і досягти омріяної мети, а педагогам – втілення нових ідей та творчих задумів.