+380978485508    cpprk1kr@gmail.com    вул. Каховська 13-б Кривий Ріг 50005    Пн - Пт 8.00-16.00

Привітання директора

Доброго дня!

Ми раді вас вітати на сайті Центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів №1 міста Кривого Рогу Дніпропетровської області. 

З часу свого заснування, більше ніж 70 років, заклад професійної (професійно-технічної) освіти плідно працює задля формування конкурентноспроможної робітничої еліти Кривбасу.

Детальніше...

ЦППРК №1 запрошує на навчання

Запрошення на навчання

Електронна заява

ЗАЯВА

ЗАЯВА

на вступ до Центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів №1 м. Кривий Ріг

Дистанційне навчання

distance

ЦППРК №1  Дистанційне навчання

Шановний здобувач освіти ЦППРК №1!

З метою опановування навчальним матеріалом занять, які припадають на період карантину, тобі необхідно виконати ряд вимог, а саме:

  1. За посланням (у вигляді QR-коду) увійти на сторінку сайту «Дистанційне навчання».
  2. Щодня, відповідно до розкладу занять, «відвідувати» уроки шляхом завантаження відповідних посилань.
  3. Виконати  вимоги, які передбачені  відповідним навчальним заняттям та звітувати про виконання.

QR код

image001Викладач математики Центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів №1 Мірча Н.В., здобувачі освіти якої є слухачами Дніпропетровського відділення «Мала академія наук учнівської молоді» Дніпропетровської обласної ради», нещодавно в наукових записках Малої академії наук України поділилася результатами власного дослідження  змісту і напрямів організації освітнього процесу, спрямованого на запровадження STEM-навчання та формування ключових компетенцій  здобувачів освіти в ЗП(ПТ)О.

Викладач представила розробку інтегративного модуля, що містить п’ять  заходів позакласної роботи впродовж навчального року зі здобувачами освіти 1 курсу. Навчання за такою програмою спрямоване на розвиток особистості, трансформацію науково‑технічних знань у реальне життя. Імплементація в освітній процес такого модуля сприятиме вивченню природничих дисциплін, забезпечить мотивацію до саморозвитку, самоосвіти, постійного вдосконалення набутих ключових компетенцій.

За розвиток наукових ідей на засадах спільної діяльності з Малою академією наук України і плідну  співпрацю  у справі формування юних науковців  Мірча Н.В. відзначена почесною грамотою Національного центру «Мала академія наук України».