+380978485508    cpprk1kr@gmail.com    вул. Каховська 13-б Кривий Ріг 50005    Пн - Пт 8.00-16.00

Привітання директора

Доброго дня!

Ми раді вас вітати на сайті Центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів №1 міста Кривого Рогу Дніпропетровської області. 

З часу свого заснування, більше ніж 70 років, заклад професійної (професійно-технічної) освіти плідно працює задля формування конкурентноспроможної робітничої еліти Кривбасу.

Детальніше...

ЦППРК №1 запрошує на навчання

Запрошення на навчання

Електронна заява

ЗАЯВА

ЗАЯВА

на вступ до Центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів №1 м. Кривий Ріг

Дистанційне навчання

distance

ЦППРК №1  Дистанційне навчання

Шановний здобувач освіти ЦППРК №1!

З метою опановування навчальним матеріалом занять, які припадають на період карантину, тобі необхідно виконати ряд вимог, а саме:

  1. За посланням (у вигляді QR-коду) увійти на сторінку сайту «Дистанційне навчання».
  2. Щодня, відповідно до розкладу занять, «відвідувати» уроки шляхом завантаження відповідних посилань.
  3. Виконати  вимоги, які передбачені  відповідним навчальним заняттям та звітувати про виконання.

QR код

Вересень – традиційний місяць навчань. І по традиції компанія ETS Group, офіційний дилер Volvo CE на території України та авторизований дилер SDLG в Україні, запросила молодь, що цікавиться технікою та навчається за спеціальностями по обслуговуванню важкої техніки, до своїх регіональних технічних станцій.

Сьогодні в компанії приймали групу студентів із «Центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів №1» міста Кривий Ріг на місцевій станції Volvo Construction Equipment. Молодь, що навчається за спеціальностями машиніст бульдозера та машиніст автогрейдера, мала можливість побачити сучасну техніку наживо, побувати у ремонтних боксах, поспілкуватися із механіками та сервісними спеціалістами, а також спробувати сучасне обладнання у справі.

Студенти здобули новий досвід та отримали багато нової профільної інформації, а співробітники станції придивилися до юних професіоналів, що у майбутньому можливо працюватимуть разом з ними.

За матеріалами  офіційного веб-сайту компанія ETS Group, офіційний дилер Volvo CE: http://specmachinery.com.ua/ua/news/build/5167-ukrainski-studenty-vyprobuvaly-novu-budivelnu-tekhniku-svitovykh-vyrobnykiv