Благодійний захід- міні-фест сучасної культури «Бомбідарій 2.0» у ЦППРК№1

20 травня у на території Центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів №1 відбувся двадцятий захід мистецького об’єднання Poroda - міні-фестиваль сучасної культури  «Бомбідарій 2.0».

Музична і поетична частина програми проходила в укритті Центру.  Тут гості могли потанцювати під музику діджеїв з Кривого Рогу, Дніпра, Сєверодонецька та Києва, послухати поезію місцевих поеток та переглянути  виставку авторських ілюстрацій та колажів.

А на подвір’ї навчального закладу відбувся ярмарок, на якому майстри та майстрині з Кривого Рогу та Києва продавали вироби, виготовлені власноруч, й було облаштовано зону відпочинку, де гості могли позасмагати на килимах, поласувати домашньою випічкою, крафтовим сиром і кавою від «Чашки» та взяти участь в імпровізаційному акустичному джемі. Для охочих був проведений аукціон, де охочі придбали фірмову футболку  фестивалю та димові шашки, які виготовляють волонтери з Ukrainian Bike Family.

Організаторка заходу та засновниця арт-об’єднання Poroda  Ірина Божко повідомила, що під час благодійного заходу були зібрані кошти в сумі 34 000 гривень, які будуть передані 129-й бригаді ТрО та її волонтерському штабу.

© 2023 ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ І ПЕРЕПІДГОТОВКИ РОБІТНИЧИХ КАДРІВ №1 м. КРИВИЙ РІГ. Designed By TNF