До уваги здобувачів освіти Центру! ДПА/ЗНО з математики 2021

До уваги здобувачів освіти Центру!
ДПА/ЗНО з математики 2021

ДПА ( у формі ЗНО) з математики для здобувачів повної середньої освіти, які в 2021 році отримають свідоцтво про повну загальну середню освіту є обов’язковим.

ДПА ─ іспит для отримання документа про освіту!!!

ЗНО з математики не є обов’язковим.

ЗНО (однорівневе) ─ іспит для вступу.

Наказом Міністерства освіти і науки України затверджено програму зовнішнього незалежного оцінювання з математики, на основі якої укладатимуть тестові завдання з математики у 2021 році. Програму  зовнішнього незалежного оцінювання з математики 2021 року, демонстраційний варіант сертифікаційної роботи з математики  2021 року      ( рівень стандарту), демонстраційний варіант роботи з математики 2021 року ( рівень стандарту та профільний рівень) дивіться на сайті:

   https://testportal.gov.ua/zno-2021/

 

Сайти  де можна безкоштовно та цікаво підготуватися до ДПА/ЗНО

1) EdEra

EdEra — освітня українська платформа, яка створює онлайн-курси та навчальний контент для широкої аудиторії з найрізноманітніших тем

На сайті EdEra є платформа ЗНО, де можна проходити тести, скористатись підказками та побачити авторське рішення завдань.

2) Prometheus

3) ЗНО клуб( Всеукраїнський портал з підготовки до ЗНО)

4) Be Smart

Be Smart – проект від освітньої платформи EDUGET містить понад 2 тисячі відеоуроків та понад 11 тисяч текстів.

5) «Освіта-Онлайн»

«Освіта-онлайн» — громадський проект, який передбачає можливість дистанційної освіти для школярів у форматі масових відкритих онлайн-курсів і допомагає підготуватися до ЗНО та ДПА.

 

6) iLearn

iLearn — проект від громадської спілки «Освіторія».

Програма охоплює всі теми, які виносяться на ЗНО, — від «Основні алгебраїчні вирази» до «Елементи комбінаторики. Елементи математичної статистики». Додатково на сайті можна ознайомитись з методиками розв’язання задач.

Матеріали для підготовки доступні на сайті, а приєднатися до навчання можна на будь-якому етапі. Для учнів є форум для обговорення необхідних питань, а також можливість листування між слухачами.

7) Akademia

Портал Academia пропонує школярам чи не найбільшу кількість безкоштовних курсів для підготовки до ЗНО, у тому числі курс з математики.

Курс поділений на дві частини — алгебру й геометрію. У кожній навчальній темі: матеріал для опрацювання (теоретична текстова частина), словник термінів і понять до теми, тестові завдання для закріплення знань та онлайн-ігри з поданого матеріалу. Після завершення всіх тем можна пройти підсумковий тест.

Курс з алгебри охоплює теми від «Натуральні числа та дії над ними» до «Вступ до статистики». Курс з геометрії передбачає підготовку від «Початкові поняття планіметрії» до «Вектори у просторі».

Додатково на сайті можна знайти завдання (тестові зошити) із ЗНО минулих років, переліки рекомендованої літератури та словники термінів.

Проходити курси можна без реєстрації, у режимі гостьового доступу.