cpprk1@riad.com.ua

+380978485508

config

Проблема: «Застосування сучасних освітніх технологій з метою приведення змісту підготовки професійно мобільних спеціалістів до вимог державних стандартів ПТО».

ГОЛОВА КОМІСІЇ: САВЧЕНКО АННА ВОЛОДИМИРІВНА

КОЛЕКТИВНІ ФОРМИ РОБОТИ В 2017-2018 Н.Р.

Жовтень 2017

Проблемний семінар «Розвиток творчої ініціативи викладача, майстра та учня  в удосконаленні активних форм ведення уроків професійної підготовки»

  1. Розвиток творчої інновації особистості через професійне навчання.
  2. Використання інтерактивних технологій навчання при формуванні професійних компетенцій майбутніх робітників галузі громадського харчування. Використання активних форм та методів забезпечення повноцінної професійної реалізації учня на уроках в/н.
  3. Сучасні електронні освітні ресурси як засоби формування компетентнісного професійно мобільного кваліфікованого робітника.

Березень 2017

Практичний семінар «Організація освітнього процесу у ПТНЗ на основі творчого підходу до реалізації програми розвитку, навчання, виховання та професійного становлення учнів ПТНЗ»

  1. Використання  нестандартних форм інтелектуально – пізнавальної  та професійної діяльності учнів при навчанні  професії та формуванні творчої особистості майбутнього кваліфікованого робітника.
  2. Проблемне навчання як засіб розвитку творчої особистості учня.

      Декада професій громадського харчування - грудень 2017.

 ВІДКРИТІ УРОКИ ВИРОБНИЧОГО НАВЧАННЯ

Грудень 2017

Тема: «Технологія приготування страв з яєць і сиру. Приготування вареників з сирників звичайних». Майстер в/н: Глячишин О.О.

Березень 2018

Тема: «Страви та гарніри з варених та припущених овочів». Майстер в/н: Сокур Н.В.

СОЦІАЛЬНІ ПАРТНЕРИ ЦППРК №1