cpprk1@riad.com.ua

+380978485508

config
  • Немає для людини кращого звуку, ніж його вимовлене ім'я. Перше, що треба запам'ятовувати при знайомстві - ім'я. Не посаду, не професію, а ім'я. Це основне правило установки хороших відносин.

    Детальніше...

Першочерговою умовою попередження самогубств серед учнів є ретельне психолого-педагогічне виявлення дітей, чиї особистісні риси створюють підвищений ризик суїциду, індивідуальна робота з цією категорією дітей, розробка системи профілактичних заходів, широка просвітницька робота з сім’ями (лист міністерства освіти і науки україни № 1/9-241 від 27.06.2001 р.)

Детальніше...

Суїцидологи зазначають, що будь-які несподівані або драматичні зміни, що впливають на поведінку підлітків та молоді, будь-які зміни в поведінці, словесні й емоційні ознакислід сприймати серйозно. До них належать:

 Втрата інтересу до звичайних видів діяльності.

Детальніше...

25 листопада увесь світ відзначає Міжнародний день боротьби за ліквідацію насильства над жінками. Офіційно цей день був оголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 1999 році, але відзначатися він почав з 1981 року в пам'ять про трагічну загибель трьох сестер Мірабаль, які були жорстоко вбиті під час диктатури домініканського правителя Рафаеля Трухільо в 1960 році.
 

Посадапрактичний психолог ЦППРК № 1.

Прізвище, ім’я, по-батьковіШевцова Катерина Олександрівна

Освітамагістр психології, закінчила Криворізький факультет Запорізького національного університету  (2013 рік).

Детальніше...

ПЛАН  РОБОТИ  СОЦІАЛЬНОГО  ПЕДАГОГА

на 2014-2015 навчальний рік

Детальніше...

Сторінка 1 з 2

СОЦІАЛЬНІ ПАРТНЕРИ ЦППРК №1