Дошка оголошень

На  виконання  Програми  діяльності  Кабінету  Міністрів  України, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 29  вересня 2019 року №  849,  зокрема,  цілі:  «Українець,  який  хоче  мати  цифрові  навички,  може  їх вільно  набути».  Міністерство  цифрової  трансформації  запустило  національну  онлайн-платформу  з  цифрової  грамотності  «Дія.  Цифрова  освіта»,  яка  наразі доступна в мережі  Інтернет за посиланням: osvita.diia.gov.ua.

На  онлайн-платформі  кожен  громадянин  може  безкоштовно  опанувати цифрові  навички  за  новим  сучасним  форматом  -   освітні  серіали.  Наразі,  на платформі  доступний  новий  онлайн-курс  «Стартуй  стартап»  https ://osvita.diia.gov. иа/courses/startuj -startap).

Відповідно до абзацу першого п.9 Постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року №800 «Про затвердження Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників» Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області в межах своїх компетенцій розроблена тематика педагогічних послуг по формуванню та розвитку у педагогів цифрової, управлінської, комунікаційної, фахової компетентностей.

Безпосередній професійний розвиток педагога шляхом неформальної освіти слугуватиме безперервному професійному розвитку, підвищенню кваліфікації та передбачатиме набуття нових і вдосконалення раніше набутих компетентностей на основі здобутої освіти й практичного досвіду.

Надсилаємо Вам для ознайомлення та відповідного реагування реєстр курсів з електронним посиланням для рестрації.

З повагою, заступник директора НМЦ ПТО у Дніпропетровській області Гришаєва О.

У березні-квітні місяці в Центрі підготовки і перепідготовки робітничих кадрів № 1 м. Кривий Ріг проводиться набір на курси:

  • Професійно-технічне навчання
 

Професія

Кваліфікація

Термін

Вартість

1

Електрогазозварник

3 розряд

4 м-ці

2 711,17 грн.

2

Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва

категорія А1

6 м-ців

3 620,07 грн.

  • Підвищення кваліфікації
 

Професія

Кваліфікація

Термін

Вартість

1

Електрогазозварник

4, 5 розряд

2,5 м-ці

2 332,4 грн.

У В А Г А

Скористайтеся унікальною можливістю безкоштовно отримати робітничу професію, яка допоможе Вам в майбутньому, в професійному та кар’єрному зростанні.

Завітайте до Центру підготовки і перепідготовки

робітничих кадрів №1 м.Кривий Ріг

Довідки за тел. (0564)26-24-42, 098-50-80-226