Відповідно до абзацу першого п.9 Постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року №800 «Про затвердження Порядку підвищення кваліфікації педагогічних та науково-педагогічних працівників» Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області в межах своїх компетенцій розроблена тематика педагогічних послуг по формуванню та розвитку у педагогів цифрової, управлінської, комунікаційної, фахової компетентностей.

Безпосередній професійний розвиток педагога шляхом неформальної освіти слугуватиме безперервному професійному розвитку, підвищенню кваліфікації та передбачатиме набуття нових і вдосконалення раніше набутих компетентностей на основі здобутої освіти й практичного досвіду.

Надсилаємо Вам для ознайомлення та відповідного реагування реєстр курсів з електронним посиланням для рестрації.

З повагою, заступник директора НМЦ ПТО у Дніпропетровській області Гришаєва О.

            До уваги фізичних та юридичних осіб!

            У Центрі підготовки і перепідготовки робітничих кадрів №1 м. Кривий Ріг з 01.10.2019р. по 30.01.2020 р. будуть проводитись курси за професією «Електрогазозварник».

            Вартість курсів 2309.64 грн. Під час навчання ви зможете опанувати електродугове ручне зварювання, зварювання на напівавтоматі MIG -135, аргоно-дугове зварювання TIG -141. Після закінчення курсу навчання - отримаєте свідоцтво про присвоєння робітничої кваліфікації з додатком та посвідчення на право виконання робіт.

Довідки за телефоном: 0970400879 (Оксана Валеріївна)

У В А Г А

Скористайтеся унікальною можливістю безкоштовно отримати робітничу професію, яка допоможе Вам в майбутньому, в професійному та кар’єрному зростанні.

Завітайте до Центру підготовки і перепідготовки

робітничих кадрів №1 м.Кривий Ріг

Довідки за тел. (0564)26-24-42, 098-50-80-226

СОЦІАЛЬНІ ПАРТНЕРИ ЦППРК №1