cpprk1@riad.com.ua

+380978485508

config
У групах №№ 03-15, 11-17, 14-17, 15-16, 17-16, 19-17 з 26.02 по 02.03 - виробнича практика
    ГРУПА № 01-15 ГРУПА № 03-15
    Предмет №к Викладач Предмет №к Викладач
Пн 0 Виховна година 13 Сошникова Т.А. Виховна година 16 Шевцова К.О.
1 Техн.приготув.їжі 9 Семенова Н.А. ВИРОБНИЧЕ НАВЧАННЯ
2 Техн.приготув.їжі 9 Семенова Н.А.
3 Техн.приготув.їжі 9 Семенова Н.А.
4 Фізична культура с/з Воловик М.П.
5 Фізична культура с/з Воловик М.П.
6 Європ. вибір України 5 Олим В.Є.
7 Європ. вибір України 5 Олим В.Є.
8 Техн.приготув.їжі 9 Семенова Н.А.
Вт 1 Техн.приготув.їжі 9 Семенова Н.А. ВИРОБНИЧЕ НАВЧАННЯ
2 Техн.приготув.їжі 9 Семенова Н.А.
3 Осн.проф.мобільн. 8 Статіва Н.О.
4 Осн.проф.мобільн. 8 Статіва Н.О.
5 Техн.приготув.їжі 9 Семенова Н.А.
6 Техн.приготув.їжі 9 Семенова Н.А.
7 Техн.приготув.їжі 9 Семенова Н.А.
8 Техн.приготув.їжі 9 Семенова Н.А.
Ср 1 Техн.приготув.їжі 9 Семенова Н.А. Фізична культура с/з Воловик М.П.
2 Техн.приготув.їжі 9 Семенова Н.А. Технол.строп.робіт 14 Карпенко О.В.
3 Техн.приготув.їжі 9 Семенова Н.А. ВИРОБНИЧЕ НАВЧАННЯ
4 Техн.приготув.їжі 9 Семенова Н.А.
5 Фізична культура с/з Воловик М.П.
6 Техн.приготув.їжі 9 Семенова Н.А.
7 Техн.приготув.їжі 9 Семенова Н.А.
8 Техн.приготув.їжі 9 Семенова Н.А.
Чт 1 ВИРОБНИЧЕ НАВЧАННЯ Фізична культура с/з Воловик М.П.
2 Фізична культура с/з Воловик М.П.
3 Матеріал.строп.роб 16 Яковенко Т.О.
4 Технол.строп.робіт 14 Карпенко О.В.
5 Технол.строп.робіт 14 Карпенко О.В.
6 Технол.строп.робіт 14 Карпенко О.В.
7 Технол.строп.робіт 14 Карпенко О.В.
8 Технол.строп.робіт 14 Карпенко О.В.
Пт 1 ВИРОБНИЧЕ НАВЧАННЯ Технол.строп.робіт 14 Карпенко О.В.
2 Технол.строп.робіт 14 Карпенко О.В.
3 ВИРОБНИЧЕ НАВЧАННЯ
4
5
6
7
8
    ГРУПА № 10-15 ГРУПА № 08-15
    Предмет №к Викладач Предмет №к Викладач
Пн 0 Виховна година 1 Матіященко Т.В. Виховна година 8 Статіва Н.О.
1 Фізична культура с/з Кошельник Ю.А. Будів.мат-во 15 Могила А.С.
2 Фізична культура с/з Кошельник Ю.А. Будів.мат-во 15 Могила А.С.
3 М-во .лиц. робіт 15 Могила А.С. Технол.монтаж.робіт 17 Бедринець О.В.
4 Технол.штукат.робіт 15 Могила А.С. Технол.монтаж.робіт 17 Бедринець О.В.
5 Технол.штукат.робіт 15 Могила А.С. Охорона праці 16 Яковенко Т.О.
6 Іноземна мова 10 Виноградова О.А. Фізична культура с/з Воловик М.П.
7 Європ.вибір України 5 Олим В.Є. Технол.монтаж.робіт 17 Бедринець О.В.
8 Європ.вибір України 5 Олим В.Є. Технол.монтаж.робіт 17 Бедринець О.В.
Вт 1 Фізична культура с/з Кошельник Ю.А. Іноземна мова 4 Томілова М.В., Виноградова О.А.
2 Осн. спож.знань 8 Статіва Н.О. Будів.креслення 15 Могила А.С.
3 ВИРОБНИЧЕ НАВЧАННЯ Будів.креслення 15 Могила А.С.
4 Фізична культура с/з Воловик М.П.
5 Фізична культура с/з Воловик М.П.
6 Електротехн в буд. 7 Мірча Н.В.
7 Охорона праці 16 Яковенко Т.О.
8      
Ср 1 Мат-во.маляр.робіт 15 Могила А.С. Іноземна мова 4 Томілова М.В., Виноградова О.А.
2 Іноземна мова 10 Виноградова О.А. Будів.мат-во 15 Могила А.С.
3 ВИРОБНИЧЕ НАВЧАННЯ ВИРОБНИЧЕ НАВЧАННЯ
4
5
6
7
8
Чт 1 ВИРОБНИЧЕ НАВЧАННЯ ВИРОБНИЧЕ НАВЧАННЯ
2
3
4
5
6
7
8
Пт 1 ВИРОБНИЧЕ НАВЧАННЯ ВИРОБНИЧЕ НАВЧАННЯ
2
3
4
5
6
7
8
    ГРУПА № 06-17 ГРУПА № 07-17
    Предмет №к Викладач Предмет №к Викладач
Пн 0 Виховна година 17 Бедринець О.В. Виховна година 7 Мірча Н.В.
1 Технол.монтаж.робіт 17 Бедринець О.В. Хімія 13 Сошнікова Т.А.
2 Технол.монтаж.робіт 17 Бедринець О.В. Матеріал.строп.робіт 16 Яковенко Т.О.
3 Правознавство 5 Олим В.Є. Матеріал.строп.робіт 16 Яковенко Т.О.
4 Географія 13 Сошнікова Т.А. Фізична культура с/з Воловик М.П.
5 Математика 7 Мірча Н.В. Біологія 13 Сошнікова Т.А.
6 Математика 7 Мірча Н.В. Інформатика 10 Хоменко О.М.
7 Будів.креслення 15 Могила А.С. Математика 7 Мірча Н.В.
8       Математика 7 Мірча Н.В.
Вт 1 Хімія 13 Сошнікова Т.А. Технол.строп.робіт 15 Могила А.С.
2 Біологія 13 Сошнікова Т.А. Будова кранів 14 Карпенко О.В.
3 Охорона праці 16 Яковенко Т.О. Географія 13 Сошнікова Т.А.
4 Будів.креслення 15 Могила А.С. Економіка 2 Арнаутова Т.В.
5 Зарубіжна література 8 Статіва Н.О. Читання креслень 16 Яровенко В.П.
6 Економіка 2 Арнаутова Т.В. Українська мова 6 Смушкова О.А.
7 Фізична культура с/з Воловик М.П. Фізика 7 Мірча Н.В.
8 Математика 7 Мірча Н.В.      
Ср 1 ВИРОБНИЧЕ НАВЧАННЯ Іноземна мова 3 Крилата О.М.
2 Іноземна мова 3 Крилата О.М.
3 Зарубіжна література 8 Статіва Н.О.
4 Всесвіт історія 5 Олим В.Є.
5 Фізична культура с/з Воловик М.П.
6 Фізична культура с/з Воловик М.П.
7 Охорона праці 16 Яковенко Т.О.
8      
Чт 1 Українська мова 6 Смушкова О.А. ВИРОБНИЧЕ НАВЧАННЯ
2 Українська літерат. 6 Смушкова О.А.
3 Іноземна мова 3 Крилата О.М.
4 Іноземна мова 3 Крилата О.М.
5 Фізична культура с/з Воловик М.П.
6 Фізична культура с/з Воловик М.П.
7 Технол.монтаж.робіт 17 Бедринець О.В.
8 Інформатика 10 Хоменко О.М.
Пт 1 Будів.мат-во 15 Могила А.С. Правознавство 5 Олим В.Є.
2 Будів.мат-во 15 Могила А.С. Історія України 5 Олим В.Є.
3 Історія України 5 Олим В.Є. Захист Вітчизни 1 Кошельник Ю.А.
4 Всесвіт історія 5 Олим В.Є. Українська літерат. 6 Смушкова О.А.
5 Електротехніка 7 Мірча Н.В. Українська літерат. 6 Смушкова О.А.
6 Фізика 7 Мірча Н.В. Експлуатація кранів 14 Карпенко О.В.
7 Захист Вітчизни 1 Кошельник Ю.А. Електротехніка 7 Мірча Н.В.
8            
    ГРУПА № 02-16 ГРУПА № 12-16
    Предмет №к Викладач Предмет №к Викладач
Пн 1 ВИРОБНИЧЕ НАВЧАННЯ ВИРОБНИЧЕ НАВЧАННЯ
2
3
4
5
6
7
8
Вт 1 Математика 7 Мірча Н.В. Зарубіжна література 8 Статіва Н.О.
2 Математика 7 Мірча Н.В. Захист Вітчизни 1 КошельникЮ.А
3 Українська літерат. 6 Смушкова О.А. Фіз.культура с/з Воловик М.П.
4 Будова кранів 14 Карпенко О.В. Українська літерат. 6 Смушкова О.А.
5 Будова кранів 14 Карпенко О.В. Українська літерат. 6 Смушкова О.А.
6 Фіз.культура с/з Воловик М.П. Хімія 13 Сошнікова Т.А.
7 Інформатика 10 Хоменко О.М. Біологія 13 Сошнікова Т.А.
8       Інформатика 10 Хоменко О.М.
Ср 1 Експлуатація кранів 14 Карпенко О.В. Математика 7 Мірча Н.В.
2 Матеріалознавство 16 Яковенко Т.О. Математика 7 Мірча Н.В.
3 Фізика 7 Мірча Н.В. Екологія 13 Сошнікова Т.А.
4 Художня культура 8 Статіва Н.О. Географія 13 Сошнікова Т.А.
5 Іноземна мова 3 Крилата О.М. Спец.технологія зв. 17 Бедринець О.В.
6 Іноземна мова 3 Крилата О.М. Спец.технологія зв. 17 Бедринець О.В.
7 Фізична культура с/з Воловик М.П. Іноземна мова 3 Крилата  О.М../ Виноградова О.А.
8 Фізична культура с/з Воловик М.П. Іноземна мова 3 Крилата  О.М../ Виноградова О.А.
Чт 0 Виховна година 5 Олим В.Є. Виховна година 15 Могила А.С
1 Історія України 5 Олим В.Є. Читання креслень 1 Яровенко В.П.
2 Всесвіт історія 5 Олим В.Є. Читання креслень 1 Яровенко В.П.
3 ДПЮ/ОМЗ 2 КошельникЮ.А./Статіва Н.О. Фізична культура с/з Воловик М.П.
4 Зарубіжна література 8 Статіва Н.О. Фізична культура с/з Воловик М.П.
5 Хімія 13 Сошнікова Т.А. Історія України 5 Олим В.Є.
6 Біологія 13 Сошнікова Т.А. Всесвіт історія 5 Олим В.Є.
7 Європ.вибір Укр. 5 Олим В.Є. Художня культура 8 Статіва Н.О.
8       Матеріалознавство 17 Бедринець О.В.
Пт 1 Технічне креслення 1 Яровенко В.П. Математика 7 Мірча Н.В.
2 Осн.проф.мобільн. 8 Статіва Н.О. Фізика 7 Мірча Н.В.
3 Іноземна мова 3 Крилата О.М. Осн. правових знань 4 Томілова М.В.
4 Будова кранів 14 Карпенко О.В. Іноземна мова 3 Крилата  О.М../ Виноградова О.А.
5 Будова кранів 14 Карпенко О.В. Інформ.технол. 17 Бедринець О.В.
6 Осн. правових знань 4 Томілова М.В. Осн гал.економіки 2 Арнаутова Т.В.
7 Європ.вибір Укр. 5 Олим В.Є. Читання креслень 1 Яровенко В.П.
8            
    ГРУПА № 18-17 ГРУПА № 15-16
    Предмет №к Викладач Предмет №к Викладач
Пн 1 ВИРОБНИЧЕ НАВЧАННЯ Іноз.мова з проф.спр. 10 Виноградова О.А., Бродська О.М.
2 Іноз.мова з проф.спр. 10 Виноградова О.А., Бродська О.М.
3 Орг.обслуг.в рестор 2 АрнаутоваТ.В
4 Фізична культура с/з Кошельник Ю.А.
5 Фізична культура с/з Кошельник Ю.А.
6 Орг.обслуг.в рестор 2 АрнаутоваТ.В
7 Орг.обслуг.в рестор 2 АрнаутоваТ.В
8 Кул. х-ка страв 9 Савченко А.В.
Вт 1 ВИРОБНИЧЕ НАВЧАННЯ Охорона праці 16 Яковенко Т.А.
2 Фізична культура с/з Кошельник Ю.А.
3 Орг.обслуг.в рестор 2 АрнаутоваТ.В
4 Орг.обслуг.в рестор 2 АрнаутоваТ.В
5 Інформ.технол. 10 Хоменко О.М.
6 Проф.етика і псих. 6 Томілова М.В.
7 Орг.обслуг.в рестор 2 АрнаутоваТ.В
8 Орг.обслуг.в рестор 2 АрнаутоваТ.В
Ср 1 Осн. спож.знань 8 Статіва Н.О. Інформ.технол. 10 Хоменко О.М.
2 Осн. спож.знань 8 Статіва Н.О. Технологічне обладн. 2 АрнаутоваТ.В
3 Основи енергозб. 16 Яровенко В.П. Технологічне обладн. 2 АрнаутоваТ.В
4 Осн. правових знань 4 Томілова М.В. Кул. х-ка страв 9 Савченко А.В.
5 Європ.вибір України 5 Олим В.Є. Кул. х-ка страв 9 Савченко А.В.
6 Європ.вибір України 5 Олим В.Є. Іноз.мова з проф.спр. 10 Виноградова О.А., Бродська О.М.
7 Спец.технологія зв. 17 Бедринець О.В. Іноз.мова з проф.спр. 10 Виноградова О.А., Бродська О.М.
8 Спец.технологія зв. 17 Бедринець О.В. Охорона праці 16 Яковенко Т.А.
  0 Виховна година 4 Книжник А.В. ВИРОБНИЧЕ НАВЧАННЯ
Чт 1 Фізична культура с/з Кошельник Ю.А.
2 Охорона праці 16 Яковенко Т.О.
3 Матеріалознавство 17 Бедринець О.В.
4 Матеріалознавство 17 Бедринець О.В.
5 Спец.технологія зв. 17 Бедринець О.В.
6 Спец.технологія зв. 17 Бедринець О.В.
7 Читання креслень 16 Яровенко В.П.
8 Основи енергозб. 16 Яровенко В.П.
Пт 1 Фіз.культура с/з Кошельник Ю.А. ВИРОБНИЧЕ НАВЧАННЯ
2 Фіз.культура с/з Кошельник Ю.А.
3 Осн гал.економіки 2 Арнаутова Т.В.
4 Електротехніка 7 Мірча Н.В.
5 Європ.вибір України 5 Олим В.Є.
6 Спец.технологія зв. 17 Бедринець О.В.
7 Інформ.технол. 17 Бедринець О.В.
8      
    ГРУПА № 14-17 ГРУПА № 11-17
    Предмет №к Викладач Предмет №к Викладач
Пн 1 ВИРОБНИЧЕ НАВЧАННЯ Будова кранів 14 Карпенко О.В.
2 Експлуатація кранів 14 Карпенко О.В.
3 Фізична культура с/з Воловік М.П.
4 Читання креслень 16 Яровенко В.П.
5 Матеріалознавство 16 Яковенко Т.О.
6 Електротехніка 7 Мірча Н.В.
7 Осн. правових знань 4 Томілова М.В.
8 Охорона праці 16 Яковенко Т.О.
Вт 1 ВИРОБНИЧЕ НАВЧАННЯ ВИРОБНИЧЕ НАВЧАННЯ
2
3
4
5
6
7
8
Ср 1 Організ.виробн.підп 9 Савченко А.В. ВИРОБНИЧЕ НАВЧАННЯ
2 Фізична культура с/з Кошельник Ю.А.
3 Організ.виробн.підп 9 Савченко А.В.
4 Осн.галуз.економіки 2 Арнаутова Т.В.
5 Облік, кальк.,звіт 2 Арнаутова Т.В.
6 Устаткування підпр. 9 Савченко А.В.
7 Устаткування підпр. 9 Савченко А.В.
8 Європ.вибір Укр. 5 Олим В.Є.
Чт 0 Виховна година 9 Савченко А.В. Виховна година 14 Карпенко О.В.
1 Техн.приготув їжі 9 Савченко А.В. Фіз.культура с/з Воловик М.П.
2 Техн.приготув їжі 9 Савченко А.В. Будова кранів 14 Карпенко О.В.
3 Техн.приготув їжі 9 Савченко А.В. Будова кранів 14 Карпенко О.В.
4 Охорона праці 16 Яковенко Т.О. Експлуатація кранів 14 Карпенко О.В.
5 Фізична культура с/з Кошельник Ю.А. Експлуатація кранів 14 Карпенко О.В.
6 Осн. правових знань 4 Томілова М.В. Читання креслень 16 Яровенко В.П.
7 Устаткування підпр. 9 Савченко А.В. Будова кранів 14 Карпенко О.В.
8 Устаткування підпр. 9 Савченко А.В. Будова кранів 14 Карпенко О.В.
Пт 1 Охорона праці 16 Яковенко Т.О. Читання креслень 16 Яровенко В.П.
2 Гіг. та саніт. виробн 2 Арнаутова Т.В. Інформаційні техн 10 Хоменко О.М.
3 Фізична культура с/з Кошельник Ю.А. Будова кранів 14 Карпенко О.В.
4 Техн.приготув їжі 9 Савченко А.В. Будова кранів 14 Карпенко О.В.
5 Інформаційні техн 10 Хоменко О.М. Фіз.культура с/з Воловик М.П.
6 Організ.виробн.підп 9 Савченко А.В. Матеріалознавство 16 Яковенко Т.О.
7 Техн.приготув їжі 9 Савченко А.В. Електротехніка 7 Мірча Н.В.
8 Техн.приготув їжі 9 Савченко А.В. Охорона праці 16 Яковенко Т.О.
    ГРУПА № 19-16 ГРУПА № 04-16
    Предмет №к Викладач Предмет №к Викладач
Пн 0 Виховна година 16 Шпильова Ю.А. Виховна година 10 Огурцова Г.С.
1 Будова машин 14 Карпенко О.В. ВИРОБНИЧЕ НАВЧАННЯ
2 Будова машин 14 Карпенко О.В.
3 Будова машин 14 Карпенко О.В.
4 Техн механ, дет.маш 15 Могила А.С.
5 Правила дор.руху 15 Могила А.С.
6 Будова машин 14 Карпенко О.В.
7 Фіз.культура с/з Воловик М.П.
8 Фіз.культура с/з Воловик М.П.
Вт 1 Матеріалознавство 16 Яковенко Т.О. Українська літер. 6 Смушкова О.А.
2 Будова машин 14 Карпенко О.В. Українська мова 6 Смушкова О.А.
3 Будова машин 14 Карпенко О.В. Фізична культура с/з Кошельник Ю.А.
4 Будова машин 14 Карпенко О.В. Математика 7 Мірча Н.В.
5 Будова машин 14 Карпенко О.В. Математика 7 Мірча Н.В.
6 Будова машин 14 Карпенко О.В. Будів. кресл 15 Могила А.С.
7 Будова машин 14 Карпенко О.В. Осн. спож.знань 8 Статіва Н.О.
8 Слюс. та ел. справа 15 Могила А.С.      
Ср 1 Фіз.культура с/з Воловик М.П. Історія України 5 Олим В.Є.
2 ВИРОБНИЧЕ НАВЧАННЯ Історія України 5 Олим В.Є.
3 Іноземна мова 3 Крилата О.М.
4 Іноземна мова 3 Крилата О.М.
5 Фізика 7 Мірча Н.В.
6 Художня культура 8 Статіва Н.О.
7 Художня культура 8 Статіва Н.О.
8      
Чт 1 ВИРОБНИЧЕ НАВЧАННЯ Зарубіжна література 8 Статіва Н.О.
2 Художня культура 8 Статіва Н.О.
3 Всесвітня історія 5 Олим В.Є.
4 Хімія 13 Сошнікова Т.А.
ОМЗ 8 Статіва Н.О.
5 Осн. правових знань 4 Томілова М.В.
6 Інформатика 10 Хоменко О.М.
7 Біологія 13 Сошнікова Т.А.
8      
Пт 1 ВИРОБНИЧЕ НАВЧАННЯ Зарубіжна література 8 Статіва Н.О.
2 Осн гал.економіки 2 Арнаутова Т.В.
3 Електротехніка 7 Мірча Н.В.
4 Фізична культура с/з Кошельник Ю.А.
5 Фізична культура с/з Кошельник Ю.А.
6 Осн. проф.моб. 8 Статіва Н.О.
7 Інформ.технол. 10 Хоменко О.М..
8      
    ГРУПА № 09-16 ГРУПА № 05-17
    Предмет №к Викладач Предмет №к Викладач
Пн 0 Виховна година 3 Бродська О.М. Виховна година 6 Смушкова О.А.
1 Математика 7 Мірча Н.В. Осн. правових знань 4 Томілова М.В.
2 Математика 7 Мірча Н.В. Географія 13 Сошнікова Т.А.
3 Фізична культура с/з Кошельник Ю.А. Математика 7 Мірча Н.В.
4 Історія України 5 Олим В.Є. Математика 7 Мірча Н.В.
5 Всесвіт історія 5 Олим В.Є. Фіз.культура с/з Воловик М.П.
6 Іноземна мова 3 Крилата О.М. Інформ.технол. 17 Бедринець О.В.
7 Іноземна мова 3 Крилата О.М. Інформатика 10 Хоменко О.М.
8 Інформатика 10 Хоменко О.М.      
Вт 1 ВИРОБНИЧЕ НАВЧАННЯ Фіз.культура с/з Воловік М.П.
2 Фіз.культура с/з Воловік М.П.
3 Фізика 7 Мірча Н.В.
4 Хімія 13 Сошнікова Т.А.
5 Біологія 13 Сошнікова Т.А.
6 Осн. спож.знань 8 Статіва Н.О.
7 Економіка 2 Арнаутова Т.В.
8 ОМЗ 8 Статіва Н.О.
Ср 1 Техн.приготув їжі 9 Савченко А.В. ВИРОБНИЧЕ НАВЧАННЯ
2 Техн.приготув їжі 9 Савченко А.В.
3 Європ.вибір Укр. 5 Олим В.Є.
4 Фізика 7 Мірча Н.В.
5 Устаткув.підпр.харч. 9 Савченко А.В.
6 Хімія 13 Сошнікова Т.А.
7 Біологія 13 Сошнікова Т.А.
8      
Чт 1 Організ.виробн.підп 9 Савченко А.В. Гіг. та саніт. виробн 2 Арнаутова Т.В.
2 Фізична культура с/з Кошельник Ю.А. Облік, кал, звіт 2 Арнаутова Т.В.
3 Українська літ. 6 Смушкова О.А. Техн.приготув їжі 9 Савченко А.В.
4 Техн.приготув їжі 9 Савченко А.В. Історія України 5 Олим В.Є.
5 Техн.приготув їжі 9 Савченко А.В. Іноземна мова 3 Крилата О.М.
6 ОМЗ 9 Статіва Н.О. Устаткування підпр. 9 Савченко А.В.
7 Географія 13 Сошнікова Т.А. Устаткування підпр. 9 Савченко А.В.
8       Правознавство 5 Олим В.Є.
Пт 1 Іноземна мова 3 Крилата О.М. Українська літ. 6 Смушкова О.А.
2 Іноземна мова 3 Крилата О.М. Українська мова 6 Смушкова О.А.
3 Зарубіжна література 8 Статіва Н.О. Техн.приготув їжі 9 Савченко А.В.
4 Художня культура 8 Статіва Н.О. Техн.приготув їжі 9 Савченко А.В.
5 Гігієна та саніт. 2 Арнаутова Т.В. Зарубіжна література 8 Статіва Н.О.
6 Техн.приготув їжі 9 Савченко А.В. Всесвіт історія 5 Олим В.Є.
7 Техн.приготув їжі 9 Савченко А.В. Охорона праці 16 Яковенко Т.О.
8 Фізична культура с/з Кошельник Ю.А.      
    ГРУПА № 17-16 ГРУПА № 16-17
    Предмет №к Викладач Предмет №к Викладач
Пн 0 Виховна година 18 Устінкіна І.О. Виховна година 18 Устінкіна І.О.
1 Ліпка м Шабаєв Ю.В. Матеріалознавство 18 Устінкіна І.О.
2 Ліпка м Шабаєв Ю.В. Матеріалознавство 18 Устінкіна І.О.
3 ВИРОБНИЧЕ НАВЧАННЯ Рисунок 18 Устінкіна І.О.
4 Рисунок 18 Устінкіна І.О.
5 Рисунок 18 Устінкіна І.О.
6 Європ.вибір Укр. 5 Олим В.Є.
7 Фіз.культура с/з Воловик М.П.
8 Фіз.культура с/з Воловик М.П.
Вт 1 Фіз.культура с/з Воловик М.П. Перспектива м Шабаєв Ю.В.
2 Фіз.культура с/з Воловик М.П. Перспектива м Шабаєв Ю.В.
3 Осн.комп.і моделюв 18 Устінкіна І.О. Осн. спож.знань 8 Статіва Н.О.
4 Техн.викон. худ.роб. 18 Устінкіна І.О. Осн. проф.мобільнос 8 Статіва Н.О.
5 Техн.викон. худ.роб. 18 Устінкіна І.О. Осн.комп.і моделюв 18 Устінкіна І.О.
6 Пластична анатомія м Шабаєв Ю.В. Осн.комп.і моделюв 18 Устінкіна І.О.
7 Колорознавство м Шабаєв Ю.В. Живопис 18 Устінкіна І.О.
8       Живопис 18 Устінкіна І.О.
Ср 1 ВИРОБНИЧЕ НАВЧАННЯ Охорона праці 16 Яковенко Т.О.
2 Живопис 18 Устінкіна І.О.
3 Живопис 18 Устінкіна І.О.
4 Фіз.культура с/з Воловик М.П.
5 Рисунок 18 Устінкіна І.О.
6 Рисунок 18 Устінкіна І.О.
7 Техн.викон. худ.роб. 18 Устінкіна І.О.
8 Техн.викон. худ.роб. 18 Устінкіна І.О.
Чт 1 ВИРОБНИЧЕ НАВЧАННЯ ВИРОБНИЧЕ НАВЧАННЯ
2
3
4
5
6
7
8 Фіз.культура с/з Воловик М.П.
Пт 1 Дизайн інтер’єру м Шабаєв Ю.В. ВИРОБНИЧЕ НАВЧАННЯ
2 Техн.монт.експозиц м Шабаєв Ю.В.
3 ВИРОБНИЧЕ НАВЧАННЯ
4
5
6
7
8

СОЦІАЛЬНІ ПАРТНЕРИ ЦППРК №1