Викладач здобувачу освіти

ФІЗИКА - НАУКА ПРО ПРИРОДУ

Фізика є однією з найважливіших наук. Вона справила настільки серйозний вплив на життя людства, що цього просто неможливо не помітити. Тим не менш, багато людей не відразу дадуть відповідь на питання про її призначення.

Заслуги фізики важко переоцінити. Будучи наукою, що вивчає найбільш загальні і фундаментальні закони оточуючого нас світу, вона невпізнанно змінила життя людини. Колись терміни «фізика» і «філософія» були синонімами, так як обидві дисципліни були спрямовані на пізнання світобудови і керуючих ним законів. Але пізніше, з початком науково-технічної революції, фізика стала окремим науковим напрямком.

Так що ж вона дала людству? Щоб відповісти на це питання, досить озирнутися навколо. Завдяки відкриттю та вивченню електрики люди користуються штучним освітленням, їх життя полегшують незліченні електричні пристрої. Дослідження фізиками електричних розрядів привело до відкриття радіозв’язку. Саме завдяки фізичним дослідженням у всьому світі користуються інтернетом і мобільними телефонами.

«Як підготувати домашнє завдання з хімії?»

Памятка

 • Уважно прочитай матеріал підручника, нотатки в зошиті. Згадай, що говорив викладач на уроці.
 • Розподіліть навчальний матеріал на логічні ділянки. Склади план.
 • Прочитай матеріал ще раз і по пам’яті запиши всі формули і рівняння хімічних реакцій, які зустрічаються в підручнику та зошиті, в чернетку.
 • Вголос перекажи весь матеріал і по пам’яті запиши всі формули і рівняння хімічних реакцій. Порівняй записи з підручником і зошитом.
 • Якщо зустрічаються трудощі в переказі або записах – вивчи матеріал ще раз.
 • Перевір чи можеш ти відповісти на питання в кінці параграфа.
 • Виконай письмове завдання з хімії.
 • Повтори ще раз план по якому будеш відповідати на уроці.
 • Склади все необхідне до уроку.

ЧИ ВІДОМО ВАМ...

 • 14 березня у всьому світі відзначають неофіційне свято в честь математичної константи ─ Число Пі — математична постійна, рівна відношенню довжини кола до її діаметру. Точне значення цього числа в десятковій системі записати неможливо, але з появою комп'ютерних технологій його вдалося розрахувати з неймовірною точністю —14 березня 2019 року, коли відзначався неофіційне свято числа Пі, компанія Google представила дане число з 31,4 трильйонами знаків після коми. Обчислити його з такою точністю зуміла співробітниця Google в Японії Емма Харука-Івао.

Самостійне вивчення іноземної мови: основні труднощі

Навряд чи потрібно говорити про те, що люди, які хочуть вивчити мову самостійно, повинні володіти просто неймовірним прагненням до перемоги і надзвичайним терпінням. Ні, ми зовсім не хочемо вас налякати або збентежити, але самодисципліна точно має бути відмінною. 

Отже, які способи самостійного вивчення англійської існують? Спробуємо систематизувати інформацію не просто про те, як вивчити англійську самостійно, а як зробити це швидко і ефективно. 

Розглянемо основні причини невдач всіх самоуків. Їх декілька: 

 • Низький рівень мотивації (до речі, саме ця причина – основа основ усіх невдалих спроб, решта просто випливають з неї) 

Информер: коронавирус в Украине онлайн